Kies Techniek Op donderdagmiddag 12 maart is groep 7/8 naar de Kies Techniek manifestatie in Venray geweest. Hier zijn de kinderen aan de slag gegaan met allerlei technische opdrachten. Ook hebben ze hun eigen gemaakte technische opdracht weer laten deelnemen aan de wedstrijd. Dit jaar is de opdracht: Ontwerp en maak een transportmiddel met meerdere functies. Wij hebben vernomen dat we bij de laatste drie zijn geëindigd!!! Op 2 april zullen we tijdens de prijsuitreiking te horen krijgen welke plaats we hebben behaald! Groep 8 gefeliciteerd met het behaalde resultaat! Schoolvoetbaltoernooi Ook dit jaar wordt er weer een schoolvoetbaltoernooi georganiseerd door SV Venray. Dit jaar vindt het toernooi plaats op woensdag 18 maart a.s. Per groep kinderen zullen er 2 begeleiders meegaan, die gedurende de hele middag aanwezig zullen zijn. De wedstrijden beginnen om 13.30 u. en eindigen rond 17.00 u. Veel plezier toegewenst! MR-vergadering Aanstaande donderdag 19 maart staat er weer een MR vergadering gepland. Deze vergadering zal op school worden gehouden. Vacature MR De MR is op zoek naar een ouder die mee wil denken over het beleid op onze school. 5 maart is aan alle oudste leerlingen uit het gezin het jaarverslag van de MR uitgereikt en een brief m.b.t. de verkiezingen. Als je denkt dat het iets voor je zou kunnen zijn, laat het dan zo spoedig mogelijk aan een van de leerkrachten of aan een van de ouders van de MR, Henny Dinghs en Corry Roelofs, weten. Liefst vandaag nog!Doen! Vormsel groep 7 en 8 Aanstaande vrijdag 20 maart ontvangen de kinderen van groep 7en 8 het Vormsel. Deze viering zal in de kerk om 19.00 uur beginnen. Rapporten en oudergesprekken Vrijdag 20 maart gaan de rapporten/ verslagboekjes mee naar huis. Nadat u het rapport/verslagboekje heeft gelezen en ondertekend, ontvangen wij dit graag weer terug op school. Op dinsdag 24 en woensdag 25 maart vinden de oudergesprekken plaats. U ontvangt hiervoor een uitnodiging met datum en tijd. Met Kindervakantiewerk de vakantie in! Kindervakantiewerk, dit jaar van 27 t/m 31 juli, staat helemaal in het teken van muziek! Eind juli lijkt laat, maar traditiegetrouw is KVW dit jaar ook weer in de eerste week van de basisschoolvakantie. KVW belooft wederom een week te worden waarin bijna 1000 kinderen veel plezier hebben met allerlei leuke activiteiten die met dit thema te maken hebben. Zo zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan ze met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal met een mooie voorstelling! Blijft dus niet thuis zitten, maar doe mee met KVW en beleef de mooiste tijd van de vakantie. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 4