httD://castenrav.dorpenvenrav.ni/vondei Repetities Er staan nog maar een paar repetities op het programma. Evenals in voorgaande jaren is de regie in de uiterst deskundige handen van Piet Kuijpers, die nu al weer voor het 6® achtereenvolgende jaar alles met veel enthousiasme in goede banen tracht te leiden. Tijdens de repetitiedag van afgelopen zaterdag is hard gewerkt. Het gekkenhuis in Costenray Ui Nog even en dan is het gekkenhuis een feit. Wij zijn namelijk volop bezig met de voorbereidingen van het toneelstuk "Het gekkenhuis". In 2007 hebben wij, door omstandigheden, de geplande uitvoeringen in december moeten annuleren en zijn wij uit moeten wijken naar het voorjaar 2008. De vele bezoekers, die we toen mocht ontvangen, spraken de voorkeur uit, een voorstelling in het voorjaar fijner te vinden dan in de drukke decembermaand. Reden voor ons om aan dit veler verzoek gehoor te geven en tevens over te stappen van de gebruikelijke twee naar drie uitvoeringen. Ook in de toekomst zullen de voorstellingen in principe enkele weken na de carnaval/ vastenoavond plaats gaan vinden. De voorstellingen voor dit jaar zijn op: Vrijdag 27 maart 2009 aanvang 20.00 uur Zaterdag 28 maart 2009 aanvang 20.00 uur Zondag 29 maart 2009 aanvang 19.00 uur Kaartjes a 7,00 zijn telefonisch te reserveren bij Jac en Truus Vennekens, telefoonnummer 0478 - 571308 of te koop bij Carla en Peter van Café "De Koster". Een kort woordje over de inhoud van het stuk: Ernie ligt in huize Snoek tussen de lakens met de schoonheidsspecialiste van zijn vrouw. Op dat moment komt zijn vrouw thuis. Nog geen directe catastrofedie komt pas later. Vooralsnog weet hij zijn heimelijke geliefde te verbergen. Maar de bedrogen echtgenote brengt goed in de oren klinkend nieuws mee. Ze blijkt nl. kennisgemaakt te hebben met een miljoenenzware tantevan wiers bestaan ze geen weef hadden en die op het punt staat een testament te laten opmaken ten bate van een caritatieve instelling. Daar tante van plan is op visite te komen en hebzucht hoogtij viert, is snel handelen geboden. Huize Snoek wordt het oudje vervolgens gepresenteerd als een aan chronisch geldgebrek leidende privé- inrichting voor geesteszieken. En vanaf dat moment krijgt de toeschouwer te maken met een aantal types, diezonder het in feite te spelen allemaal getikt lijken te zijn. Hef bedrog lukt inderdaad, maar op het laatste moment komt dan toch de onverwachte ontknoping. De dwaasheid ten fop! Agenda. Maandag 16 maart Repetitie Maandag 23 maart Repetitie Voor de volledige agenda, een overzicht van de resterende repetitiedagen en overige informatie verwijzen wij naar onze website: http://castenrav.dorpenverirav.nl/vondel spelers, regisseur en souffleurs 2009 Jane

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3