22 Resia-SVOC 1-1 (rust 0-1) Op volle oorlogssterkte trokken we ten strijden naar Resia, 15 man sterk, geen personele problemen en vol zelfvertrouwen Aan het begin van de wedstrijd was dit ook te merken, SVOC begon zeer geconcentreerd en had vanaf minuut 1 de wedstrijd onder controIe.De resulteerde in de eerste minuten al tot het het eerste doelpunt, de goed genomen corner van Erwin S. wordt door Tom S. binnen geschoten. I -0). Resia was de klap nog niet te boven of Svoc zette opnieuw al aan, via mooi combinatie voetbal, zet Maikel W (mooie steekpas), Arjan T één op één op de doelman van Resia, echter Arjan verzuimde te scoren. Na circa 20 minuten, waar met name het goede veldspel van Svoc opvalt, doet Resia dan toch wat terug, door knullig balverlies op het middenveld, krijgt Resia een goede schietkans, welke door Freek wordt gepakt. In het laatste kwartier had Svoc de stand moeten vergroten, via combinaties tussen Maikel en Erwin, heeft Paul tweemaal de kans om te scoren, echter net als zijn mede- aanvaller mist hij het doel. Net voor Rust wordt Svoc gedwongen enkele omzettingen te doen. aangezien Dirk door een liesblessure niet verder kon. Met begin van de tweede helft begon net als de eerste, via een goede corner van Luc, krijgt Tom een open kopkans om de westrijd op slot te gooien. Echter hij kopt over. Aangezien Svoc verzuimde de wedstrijd te beslissen, hield Resia moed en met name door vechtvoetbal en royale inzet kregen ze meer vat op de wedstrijd. Svoc werd in het laatste halfuur naar achter gedrukt en in de 58ste minuut scoorde Resia dan ook de 1 -1 Het overige verloop van de wedstrijd was niet hoogstaand, veel lange passes, weinig overleg, maar veel inzet, overigens van beide zijde. Eindstand 1-1. Svoc mag. behoudens het laatste halfuur, terugkijken op een goede wedstrijd. Jammer alleen, dat we waarschijnlijk nog te groen zijn om de klus volledig te klaren. Na GFC, houden we aan Resia toch het gevoel over dat we iets hebben laten liggen Op naar komende zondag!!!! SVOC'Ol 4-Leunen 6 1-5 Na miserie op de prairie bij Montagnards ontving SVOC 4 dezer zondag hoogvlieger Leunen 6 op de grasgroene zoden van de Heesakker. In tegenstelling tot de eerste ontmoeting waarin het vierd Leunen het vuur aan schenen legden, doch de eindstand onfortuinlijk 0-1 las, moest SVOC het op deze zonnige zondagmorgen stellen met minder vingers i» de vla en kon men fluiten na de krenten in de pap. David gooide naarstig met stenen maar werd uiteindelijk toch verslonden door Goliath. Met name het eerste kwartier was Leunen veruit de sterkere ploeg. Niet geheel verassend is als men met achttien spelers uitrukt tegen een kwalitatief mindere tegenstander. Zonder enig balcontact aan SVOCs zijde wist Leunen reeds in de eerste minuut de 0-1 aan te tekenen. Even leek het veld veranderd te zijn in het wassenbeelden museum van Madame Tussauds. Was de wedstrijd al begonnen? Het klonk "kom op hé, vanaf de twedde minuut!" en 'Welkomstcadeautje!' Echter wie het welkomstcomité opmaakte was volkomen onduidelijk. Leunen trok daarom in de lldc minuut aan SVOCs mouw omdat ze de ontvangst vooralsnog teleurstellend vonden en het vierd gaf gastvrij thuis voor nog een rondje, 0-2. Daarna vergezelde het middenveld de achterhoede om de gretige honden van Leunen aan banden te leggen. De pressie van Leunen verwaaide daarmee genoeglijk grotendeels. Een enkele maal zag men een counter van SVOC echter zonder in de eerste helft te resulteren in rendabele kansen. John had nog een wonderbaarlijk schot op doel van dertig meter maar de inzet verdween net over de kruising. In de tweede helft sloeg de balans volledig om in het voordeel van Leunen. Desondanks was gelach alom en de sfeer goed onder de mannen van het vierd. Dit tot ergernis van Leunen die voornamelijk bezig waren met zeuren. In de 58s,e minuut schreef Leunen nummer drie op zijn conto. Drie minuten daarna ontvouwde Hur zich tot een ware volleybalheid door een bal op doel te blokken waar Ron Zwervers jaloers op zou zijn. Penalty, 0-4. Jan klaagde en vatte het geheel goed samen "werkelijk woar!" na een niet zo loepzuivere uitrap. Er ontstond nog wat consternatie over een speler die Eef heette, maar eigenlijk ook John Bernard en Noë! werd enkele malen uitgemaakt voor lompe boer voor het niet zo zachtaardig tegen de grond vallen van tegenstanders. Weerwoord van Hur "stelletje stadse flikkers" wat volledig op toepassing is op mensen uit metropool Leunen. Bij een corner voor SVOC waarbij twintig man voor het doel geteld werden schoot John na scrimmage de 1-4 binnen. Leunen maakte in de minuut van de vier een vijf, 1-5. Net als de economie bevind het vierd zich in een malaise. Qua bezetting zitten de tricolores er krap bij. Daarom zoekt men nieuwe spelers, bij voorkeur beginnend illusionisten. Ervaring met ballen is een pré. Getuig jij ook van die SVOC mentaliteit, dan ben je geschikt! 87.«c

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 22