Vrouwen Verenisins Castenray VLOOIENMARKT http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging Aan de leden De carnaval zit er weer op en Pasen nadert al met rasse schreden. Zoals ieder jaar kunnen de liefhebbers ook dit jaar weer een bloemstuk voor Pasen gaan maken. Dit doen we weer met hulp van Agnes Kuypers en Ria Heidens. We gaan dit doen op 1 april in het Beugelzaaltje en beginnen om 19.30 uur. Opgeven kun je tot 18 maart bij een van deze 2 dames. Tel.nr. van Agnes 571426 en van Ria 571491. Groetjes het bestuur. Zoals bekend hebben we op zondag 22 maart onze vlooienmarkt. Verschillende mensen hebben ons al beloofd om te helpen. Vrijdagavond van 18.30 - 20.00 uur. Leonie Heidens Truus Hesen Jeanne van Osch Zaterdagmorgen: van 9.30 - 12.00 uur. Agnes Kuypers Mariet Strijbos Mia Marcellis Diny Classens Thea Geerets Gert Classens Ria Maes Zondag vanaf 10.00 uur: Gerry Büddiger Maria Classens Elly Bongers Mieky Vollenberg Mariet Hendrix May Creemers Diny Classens Agnes Kuypers Jeanne van Osch Mia Marcellis Roos Vullings Uiteraard zijn wij heel blij met deze hulp, maar voor de zondag zouden wij nog graag een paar helpende handen erbij hebben. Dus dames wie wilt ons op zondag nog komen helpen? zaterdagmiddag vanaf 13.30 uur: Elly Bongers Ria Maes Nel Kuypers Leonie Heidens Mariet Hendrix Alvast bedankt voor jullie hulp, het bestuur. APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg' Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 13 brouwen <Ve reniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13