11 Repetities Nog 6 repetities te gaan. De generale voorstelling voor de bovenbouw van de basisschool "De Stek" kondigt zich dan al aan. Er wordt aan alle kanten hard gewerkt om er ook dit jaar mooie uitvoeringen van te maken. Veel succes. Decor De decorbouwergroep heeft kei hard gewerkt de afgelopen week. Er is behangen en er is aandacht besteed aan wat details. Keurig werk heren, onze dank hiervoor. Uitvoeringen Nog even en dan is het gekkenhuis een feit. Wij zijn namelijk volop bezig met de voorbereidingen van het toneelstuk "Het gekkenhuis". De voorstellingen voor dit jaar zijn op: Vrijdag 27 maart 2009 aanvang 20.00 uur Zaterdag 28 maart 2009 aanvang 20.00 uur Zondag 29 maart 2009 aanvang 19.00 uur Kaartjes a 7,00 zijn telefonisch te reserveren bij Jac en Truus Vennekens, telefoonnummer 0478 - 571308 of te koop bij Carla en Peter van Café "De Koster". Een kort woordje over de inhoud van het stuk: Ernie ligt in huize Snoek tussen de lakens met de schoonheidsspecialiste van zijn vrouw. Op dat moment komt zijn vrouw thuis. Nog geen directe catastrofe, die komt pas later. Vooralsnog weet hij zijn heimelijke geliefde te verbergen. Maar de bedrogen echtgenote brengt goed in de oren klinkend nieuws mee. Ze blijkt nl. kennisgemaakt te hebben met een miljoenenzware tante, van wiers bestaan ze geen weet hadden en die op het punt staat een testament te laten opmaken ten bate van een caritatieve instelling. Daar tante van plan is op visite te komen en hebzucht hoogtij viert, is snel handelen geboden. Huize Snoek wordt het oudje vervolgens gepresenteerd als een aan chronisch geldgebrek leidende privé- inrichting voor geesteszieken. En vanaf dat moment krijgt de toeschouwer te maken met een aantal types, die, zonder het in feite te spelen, allemaal getikt lijken te zijn. Het bedrog lukt inderdaad, maar op het laatste moment komt dan toch de onverwachte ontknoping. De dwaasheid ten top! Bedankt. Vanaf deze plaats willen wij Leo Büddiger hartelijk danken voor het lenen en gebruiken van de deur. Leo, kei bedankt. Agenda. Woensdag 11 maart Repetitie Zaterdag 14 maart Repetitie Maandag 16 maart Repetitie Voor de volledige agenda, een overzicht van de resterende repetitiedagen en overige informatie verwijzen wij naar onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel http://castenrav.dorpenvenray.nl/vondel --w.!,. 1«y) ,-^J^ *iy Saneetywep Vatidet k| _w v.- v^>'|¥r,"~,"A'iK!^"'"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 11