Nieuws van uit de werkgroep: Kleur in Castenray SCOTLAND Boerderij Vergader datum: woensdag 11 maart, 19.00 uur in de koster (alleen voor werkgroepleden) Woensdag 18 maart 20.00 uur de Wis, voor alle deelnemers, Gemeente Venray, Dorpsraad Castenray, sponsoren, en alle inwoners Castenray. Op deze avond zal een presentatie worden gehouden die ook in Schotland zal plaats vinden, en een foto CD voor alle deelnemers! Waar is de werkgroep mee bezig: Invulling van eigen site, voorbereiding voor deelname aan conferentie in Schotland, sponsoren zoeken. Verder hebben we een tip binnen gekregen van de gemeente om mee te doen met een actie voor een evt., pannekooi voor op de JOP te plaatsen, de werkgroep zal hier achter aan gaan. Heb je zelf nog ideeën voor de jeugd van Castenray, meld dit bij een van de werkgroepleden!! Deze brief kregen we uit Schotland, dat we nu zij ingeschreven voor de conferentie, binnen kort meer informatie over deze reis en het doel hier van, maar we wouden jullie deze niet onthouden I CARETAKERS OF THE ENVIRONMENT £AJ2Ëmi€ER5 Caretakers of the Environment international Youth Conferenc Aberdeen. Scotland July 5-'11m 2009 Dear Sir/Madam I would like to take this opportunity to invite a delegation from Castenray, The Netherlands under the leadership of Ms Delene Steegs to attend the Caretakers of the Environment Conference to be held in Aberdeen this summer. The conference will take place from the 5th -11th July in Aberdeen University, Aberdeen, Scotland. The conference is being organised under the auspices of the Caretakers of the Environment International by Caretakers of the Environment Scotland, a national branch of the organisation. Yours sincerely Anne Marie Begg Conference Chair Boereriwandelpad Rondleidingen Terras '.-•w Speel erf |É|l Boerderijwinkel [f Streekproducten Arrangementen 12 iz.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 12