EEN MAATJE Iedereen voelt zich wel eens alleen. Dan zou het fijn zijn om met iemand te kunnen praten, een spel doen, een wandeling maken, samen gaan winkelen of ergens een kop koffie gaan drinken. Mensen met een psychiatrische achtergrond vinden het vaak nog moeilijker om contact te maken. Zij voelen zich vaak alleen of zelfs eenzaam. Heeft u vrije tijd? Een uurtje per week of één keer in de 14 dagen. Meldt u zich dan aan en wordt MAATJE bij Maatjes Noord Limburg Voor meer informatie: Cliëntenadviesbureau NML, Maatjes Noord Limburg e.o. vraag naar Sylvia Hermsen en RinyBukkems Tel. 0478-527280. email:maatiesnoordlimburg@,cabnml.nl site: www.clientenadviesbureau.nl http://costenrav.dorpenvenrav.nl/vondel Repetitie De eerstvolgende repetitie is op maandag 2 maart a.s. in "de Wis". Het zal dan de eerste keer zijn dat er binnen het decor geoefend kan worden, wat in eerste instantie natuurlijk even vreemd zal zijn. De bühne is veel kleiner en de adrenaline stroomt door je lijf, omdat de uitvoeringen dichterbij komen. Nog 7 repetitieavonden en 1 workshop te gaan en dan is het al zover. De generale voorstelling wordt dan een feit. De hoogste tijd om alle bedrijven achter elkaar te repeteren en de puntjes op de i te gaan zetten. Ook wat betreft kleding dient nog het een en ander te gebeuren. Allemaal veel succes. Decor ophalen en opbouwen Volgende week vrijdag 27 februari decor ophalen en eventueel lossen. Zaterdag 28 februari opbouwen van het decor. Hulp is hierbij altijd van harte welkom. Agenda. Vrijdag 27 februari Ophalen decor Zaterdag 28 februari Opbouwen decor Maandag 2 maart Repetitie Maandag 9 maart Repetitie Woensdag 11 maart Repetitie Zaterdag 14 maart Repetitie Voor de volledige agenda en overzicht van de repetitiedagen verwijzen wij naar onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel .1 icn tcnadvicsburea u \'oord- cn Midden-1.imbue» Joficelcjwep Vatidet

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13