R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen. Er zijn geen luizen meer geconstateerd. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Internetverbinding Afgelopen week is er op school helaas geen internetverbinding geweest. Hierdoor kan het zijn dat u een email aan school heeft gestuurd en geen antwoord heeft ontvangen. Onze excuses voor het ongemak. Regionale voorleeswedstrijd Afgelopen zaterdag is de regionale ronde van de Nationale Voorleeswedstrijd 2009 in de bibliotheek van Venray gehouden. Namens 'De Stek' heeft Angelo Friesen zijn best gedaan om zo mooi mogelijk voor te lezen. Carnaval Het is bijna zover, carnaval staat weer voor de deur. Wist u dat de school een jubileum viert. Dit is namelijk de 1 lde schoolprins(es) van Bs 'De Stek'. We vieren dit in "De Wis" op vrijdag 20 februari a.s. van 10.00 tot 14.00 uur. Let op: de schooltijden zijn anders!!!! Ook dit jaar gaan wij weer samen ervoor zorgen dat het een spetterend carnavalsfeest wordt. En natuurlijk zijn de kinderen van groep 1 hiervoor ook van harte uitgenodigd. De kinderen van groep 3 t/m 8 verzorgen een optreden voor alle andere kinderen na het uitkomen van de prins(es). De bedoeling is dat de kinderen dit optreden buiten school oefenen. De leerkracht van de groep beoordeelt of het optreden kan plaatsvinden tijdens de carnavalsviering. Kinderen die een optreden doen tijdens het schoolbal kunnen dit optreden nogmaals opvoeren tijdens het Jeugdbal op dinsdag 24 februari. Na overleg met de ouders kunnen kinderen zich tot 18 februari opgeven bij Ivan Maes, tel: 571505. Tussen de middag krijgen de kinderen een lunch aangeboden door carnavalsvereniging "De Schanseknuppels". Kom niet te vroeg naar De Wis; de kinderen kunnen pas om 10.00 uur naar binnen. Om 9.50 uur en om 14.00 uur wordt er gebrigadierd. We willen de mogelijkheid bieden aan Castenrayse kinderen, in de basisschoolleeftijd die niet bij ons op school zitten, om deel te nemen aan het tweede gedeelte van de carnavalsviering van 13.00-14.00 uur). Wilt u uw kind hiervoor in aanmerking laten komen dan kunt u telefonisch contact opnemen met Andrea Linssen. Samen bespreken we dan de mogelijkheden, zodat het voor iedereen een fijn feest wordt. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5