OUDERENBILJART CASTENRAY 9 PROGRAMMA COMPETITIE: week 06 Ronde 21 Leer de natuur kennen in de eigen omgeving. Groencursus 2009. Het doel van het IVN is belangstelling op te wekken voor natuur en milieu, en dan met name die van de directe woon- en leefomgeving. Interesse en betrokkenheid van mensen voor de natuur kan zich op verschillende manieren uiten: het eenvoudig genieten van het buiten zijn tot het diepgaand bestuderen van de natuurlijke verschijnselen. IVN Geysteren-Venray wil de mensen die graag meer willen weten over de natuur een handreiking aanbieden in de vorm van een cursus, namelijk de Groencursus Wat is de bedoeling? We spitten tijdens deze cursus 4 natuurgebieden in de omgeving van Venray uit. Deze gebieden zijn: Boshuizen, de Maasheggen, landgoed Geysteren en de Castenrayse Vennen. Tijdens de eerste theorieavond gaan we in op de ontstaansgeschiedenis van het landschap in Nederland en met name het landschap in de omgeving van Venray Daarna worden de 4 natuurgebieden uitgebreid onder de loupe genomen via een theorieavond en daarna een excursie onder leiding van deskundige gidsen. Als afsluiting volgt een fietstocht waarbij we de behandelde gebieden nog eens bezoeken, herinneringen ophalen en de samenhang tussen de verschillende gebieden bestuderen. De eerste cursusavond is 12 maart. De cursus vindt plaats in Stichting de Kemphaan Kennedyplein 1 te Venray. Belangstelling gekregen? Kijk dan op:www.ivn-geysteren-venray.nl U kunt ook informatie inwinnen bij Pierre Swinkels, Tel.: 0478-581784. Om U op te geven kunt U een e-mail sturen naar: pjmswinkels@home.nl Als iemand interesse heeft in biljarten of 'n kaartje leggen of een praatje maken, loop gerust eens binnen in de Dorpszaal van De Wis. Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 uur. UITSLAGEN COMPETITIE: week 04 Ronde 19 Wanssum 1 - Castenray 15-4 Jac Hesen Castenray 2 - Sevenum 6 6-3 Aloys Kuijpers Griendtsveen 2 - Castenray 30-9 Piet Strijbos Hay Seijkens 32 brt. 1,72 27 brt. 1,41 22 brt. 1,00 22 brt. 0,91 - Grubbenvorst 1 -Castenray 2 - U.V.B. 3 Castenray 1 Meterik 3 Castenray 3 PCK Programma: nog in te halen Jan Classens - Jac Hesen Programma dinsdag 03 februari Ger weijs - Piet Steeghs Bert Geerets - Hay Seijkens vrijdag maandag woensdag 06 februari 02 februari 04 februari Jan Martens They Jacobs - Piet Strijbos - Aloys Kuijpers Volgende speeldata: dinsdagen 17 feb, 03 mrt, 10 mrt. 17 mrt. 24 mrt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9