LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TRgpST ZÜN Extra Luizencontrole Maandag 27 januari heeft er een extra luizencontrole plaatsgevonden naar aanleiding van een melding. Tijdens deze controle zijn er luizen geconstateerd. Op maandag 2 februari heeft er nog een controle plaatsgevonden. Tijdens dit schrijven is de uitkomst hiervan nog onbekend. Mochten er bij uw kind(eren) luizen zijn geconstateerd dan wordt u hierover op de hoogte gesteld. We willen nogmaals onze waardering uitspreken voor de ouders die snel melding maken van luizen! Ook de kriebelcontroleurs willen we weer van harte bedanken voor hun inzet en snelle reactie. Cito-eindtoets De leerlingen van groep 8 maken dinsdag 3, woensdag 4, en donderdag 5 februari de CITO- eindtoets. Deze toets wordt landelijk op dezelfde dagen gemaakt. We wensen de jongens en meiden van groep 8 veel succes toe! Regionale voorleeswedstriid Aanstaande zaterdag wordt de regionale ronde van de Nationale Voorleeswedstrijd 2009 in de bibliotheek van Venray gehouden. Namens 'De Stek' zal Angelo Friesen zijn best gaan doen om zo mooi mogelijk voor te lezen. Wij wensen Angelo heel veel succes aanstaande zaterdag! Synthese Klikvoorhulp.nl biedt online hulp voor jongeren in Venray. In januari 2009 is het project klikvoorhulp.nl in Venray van start gegaan. Klikvoorhulp.nl is een online hulpverleningssite waar scholieren van het voortgezet onderwijs in Venray terecht kunnen met al hun vragen of problemen. Ook kinderen van de hoogste groepen in het basisonderwijs kunnen bij klikvoorhulp.nl terecht. Het initiatief voor dit project is genomen door de welzijnsorganisatie Synthese. Het maatschappelijk werk is al enkele jaren actief in de scholen van Venray. Via klikvoorhulp.nl kunnen jongeren worden bereikt, die nog geen gebruik hebben gemaakt van de dienstverlening van het maatschappelijk werk. Online hulpverlening is anoniem, gratis en toegankelijker dan bijvoorbeeld spreekuren. Doordat scholieren opgegroeid zijn met internet sluit deze digitale vorm van hulpverlening goed aan op hun manier van communiceren. Via klikvoorhulp.nl kunnen jongeren gaan mailen of chatten met een aantal maatschappelijk werkers van Synthese. Ook is er een onderdeel met antwoorden op veelgestelde vragen. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 0§ en crematie onderneming Ir. /Vtarijlcestraat Ia 5802 BV Venray Venrayseweg 104 5961/VJ Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 Wij zijn da$ en nacht bereikbaar onder teleloonnr. 0478 550150

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3