Vrouwen Vereniging Castenray Woensdag 28 januari Jaarvergadering. 13 februari oberen Aid Wieverbal groep 1 GENERALE REPETITIE: ZONDAG 15 feb. In de WIS http://castenray.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging Op woensdag 28 januari a.s. vindt onze jaarvergadering plaats. Castenray Aanvang 19.00 uur in de Wis. Programma: Opening door Pastoor van Horne Koffie met vlaai Jaarverslag J aarprogramma Financieel verslag Bestuursverkiezing. Aftredend Roos Vullings en niet herkiesbaar Ellie Philipsen wel herkiesbaar Pauze Na de pauze gaan we gezellig kienen Tevens zullen op deze avond de voorbeelden bekeken kunnen worden die we op de knutselavond van 4 maart a.s. gaan maken. Op vrijdag 13 februari a.s. zijn wij aan de beurt om te oberen op het Aid Wieverbal. Onderstaande leden van de nieuwe oberlij st worden dan verwacht: Groep 1 Diny Cox Maijo Strijbos Yvonne Philipsen Elly Bongers Thea Geerets Net Geerets Leonie Heidens Anja Vissers Als je deze avond verhinderd bent, dan zelf s.v.p. voor vervanging zorgen. Natuurlijk mag ook je partner je plaats innemen. Kijk t.z.t in de Schans bij de camavalsberichten hoe laatje 13 februari aanwezig moet zijn. Groetjes, het Bestuur. Woendag 21 januari ledenvergadering om 20.00 uur in Café de Koster. Leden, de oude steek mee naar de vergadering nemen of afgeven aan Ties Dinghs. Daarna toepen. Zaterdag 24 januari Receptie Prins Eric I Bijeenkomen om 20.30 uur in "De WIS", 50 Bonte zittingsavond i k - 'Vrouwen 'Vereniging 1/VSEVC

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3