Gaat het onze prins lukken TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Beste tennisliefhebbers, Graag willen wij alle leden en de ouders van de juniorleden uitnodigen voor het bijwonen van de jaarvergadering op 9 maart. Deze zal gehouden worden in "de Linde" inOirlo Iedereen zal nog persoonlijk een uitnodiging ontvangen. Sonja Swinkels is dit jaar aftredend als penningmeester en we zijn dan ook dringend op zoek naar iemand die deze functie wil bekleden binnen onze vereniging. Eventuele kandidaten kunnen zich aanmelden bij Tom Verbruggen Tel. 571446. In april gaat de dorpencompetitie weer van start in verschillende klassen op zaterdagavond of zondagochtend. Het zijn ongeveer 7è8 wedstrijden in april, mei en juni. Van hoog naar laag hebben we klasse A, B, C en D. Het vorig jaar hadden we slechts één deelnemend tem (m de A-klasse), maar het zou natuurlijk mooi zijn, als er meerdere teams zich inschrijven. Een team bestaat uit 2 mannen en 2 vrouwen, die samen een herenenkel, damesenkel, herendubbel, damesdubbel en een gemengddubbel spelen. Mocht je interesse hebben of wil je meer informatie dan kunnen je je via de mail melden bij de contactpersoon voor de dorpencompetitie Mark Zanders fmarkzanders@hotmail.com) of je belt naar 0478-561483. Het bestuur NIEUW BODY SHAPE. Sportief 2009 beginnen! Body Shape! Het doel van Body Shape is om alle spiergroepen van het lichaam te versterken d.m.v. training op muziek met een rustig tempo waarbij de training is gericht op spier - uithoudingsvermogen en - weerstandtraining. Er wordt vooral aandacht besteed aan de training van de dieperliggende spiervezels in de buik, benen en billen, maar vooral ook aan de houding tijdens de oefeningen. Door het trainen van deze spieren kun je rugklachten voorkomen. Ook armen en borst komen aan bod. De les begint met een warming-up waarbij de doorbloeding van de spierenwordt bevordertom blessures tijdens de oefeningen te voorkomen. Daarna volgt een programma van oefening op een rustig muziektempo voor het versterken van de spieren. Soms wo[dfn h'erb'j hulpmiddelen gebruikt zoals dynabands of elastieken. De les wordt afgesloten met een cooling-down, Op donderdagavond vanaf 29 januari 2009 in het Gemeenschapshuis te Leunen. Body Shape is geschikt voor iedere leeftijd. Elke donderdagavond van 20.30 tot 21.25 uur. Voor meer informatie kun je bellen naar: Karin Janssen Tel: 510537 aR 2005

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 2