Vrouwen Verenis'ms Casten ray Woensdag 28 januari Jaarvergadering. v^tïijing 13 februari oberen Aid Wieverbal groep 1 http://castenrav.dorpenvenrav.iil/vrouvvenvereni<ziim Op woensdag 28 januari a.s. vindt onze jaarvergadering plaats. Castenray Aanvang 19.00 uur in de Wis. Tevens zullen op deze avond de voorbeelden bekeken kunnen worden die we op de knutselavond van 4 maart a.s. gaan maken. Het programma van de jaarvergadering komt volgende week in de Schans. Op vrijdag 13 februari a.s. zijn wij aan de beurt om te oberen op het Aid Wieverbal. Onderstaande leden van de nieuwe oberlij st worden dan verwacht: Groep 1 Diny Cox Maijo Strijbos Yvonne Philipsen Elly Bongers Thea Geerets Net Geerets Leonie Heidens Anja Vissers Als je deze avond verhinderd bent, dan zelf s.v.p. voor vervanging zorgen. Natuurlijk mag ook je partner je plaats innemen. Kijk t.z.t in de Schans bij de carnavalsberichten hoe laatje 13 februari aanwezig moet zijn. Groetjes, het Bestuur. 8 NIEUW BODY SHAPE. Sportief 2009 beginnen! Body Shape! Het doel van Body Shape is om alle spiergroepen van het lichaam te versterken d.m.v. training op muziek met een rustig tempo waarbij de training is gericht op spier - uithoudingsvermogen en - weerstandtraining. Er wordt vooral aandacht besteed aan de training van de dieperliggende spiervezels in de buik, benen en billen, maar vooral ook aan de houding tijdens de oefeningen. Door het trainen van deze spieren kun je rugklachten af. oc5 voorkomen. Ook armen en borst komen aan bod. De les begint met een warming-up waarbij de doorbloeding van de spieren wordt bevordert om blessures tijdens de oefeningen te voorkomen. Daarna volgt een programma van oefeningen op een rustig muziektempo voor het versterken van de spieren. Soms worden hierbij hulpmiddelen gebruikt zoals dynabands of elastieken. De les wordt afgesloten met een cooling-down, Op donderdagavond vanaf 29 januari 2009 in het Gemeenschapshuis te Leunen. Body Shape is geschikt voor iedere leeftijd. Elke donderdagavond van 20.30 tot 21.25 uur. Voor meer informatie kun je bellen naar: Karin Janssen Tel: 510537

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 8