SVOC'Ol afdeling korfbal
UITSLAG
JEUGD
SENIOREN
TRAINING BINNEN
7
VERGADERING
PROGRAMMA
JEUGD
ZATERDAG 17 JANUARI 2008
SENIOREN
ZONDAG 18 JANUARI 2008
6-8
7-8
Op maandag 19 januari a.s. heeft de wedstrijd-commissie een vergadering om 19.30 uur in de kantine
van Sportpark de Heesakker.
Fluiten wedstrijden buiten SVOC
Swift-Cl - Rosolo-C2 ll.OOuu Scheidsrechter: B. Strijbos De Visgraaf, Velden
Rilden: SVOC-Al
SVOC-B1
S VOC-C1
SVOC-C2
SVOC-D2
SVOC-E1
Welpen 1
Kim, Marcha, Sandra
FIETS
Lisan, Moniek, Paula
FIETS
FIETS
LIze, Sofie, Susan
Demi, Joëlle
Sp. Hercules DSV, Rijtseweg 1, Diessen
Sp. 't Brugeind, Meerlo
Sp. Egerbos 1 en 2, HBSV 1
Decembersingel 34, Blerick
Sp. 't Brugeind, Meerlo
Sp. 't Brugeind, Meerlo
Sp. De Weert, Kruidenlaan, Venray
Gymzaal Ysselsteyn
NDZW-l
NDZW-2
Odio-3
SVOC-1
SVOC-2
SVOC-3
WR
7445
7455
7452
AANV. VERTR. SCHEIDS.
11.35 uur
10.10 uur
10.30 uur
09.30 uur
08.00 uur
08.45 uur
A. Heessels
Vlijmen
Mill.a/d Rijn
Rijden:SVOC-l Linda, Yvonne, Kim Sp. Die Heygrave NDZW, Burg. Zwaansweg 4,
Vlijmen
SVOC-2 Lotte, Sanne, Annemieke Sp. Die Heygrave NDZW, Burg. Zwaansweg 4,
Vlijmen
SVOC-3 Sabrine, Astrid, Moniek Sp. De Duffelt, Odio 't Genske 10, Millingen a/d Rijn
20
SVOC-A1
- De Korfrak.-Al
5-8
SVOC-1 - Corridor-1
SVOC-A2
- NAS-AI
3-11
SVOC-2 - Corridor-2
VVO-B1
- SVOC-B1
3-12
SVOC-3 - de Horst-4
SVOC-D1
- De Merels-Dl
5-3
De Peelkorf-Dl
- SVOC-D2
3-3
ZSV-E1
- SVOC-E1
1-2
De Peelkorf-Fl - SVOC-F1
De Peelkorf 6
- Welpen 2
2-3
Welpen 2 - DES 1
11-7
1-0
7-1
Vanaf woensdag 28 januari a.s. wordt er weer bij 't Loohorst getraind op de woensdagen en
donderdagen (dus niet meer bij Nelissen). ^r\ tf
ledereen opletten dat de tijden ook weer hetzelfde zijn, als voorheen bij 't Loohorst. 4t
WR
AANV.
VERTR.
SCHEIDS.
DSV-Al
- SVOC-A1
12005
16.10 uur
14.00 uur
Diessen
SVOC-B 1
- S wift-B 1
11397
14.30 uur
13.15 uur
de Merels
HBSV-C1
- S VOC-C 1
10742
10.35 uur
09.30 uur
Blerick
SVOC-C2
- Ajola-Cl
10759
13.10 uur
12.15 uur
H. Janssen
SVOC-D2
- Erica-Dl
10040
12.05 uur
11.00 uur
K. Dinghs
SVOC-E1
- Wittenh.-El
9166
12.00 uur
11.15 uur
E. Bardoel
Oranje Wit 2
- Welpen 2
16.05 uur
15.30 uur
Ysselsteyn
Welpen 1
- Peelkorf 1
16.30 uur
Ysselsteyn