Speurtocht SVOC'Ql jeugdvoetbal D-E-F en Mini-F zaterdag 17 januari 2009 We verwachten iedereen die ingedeeld staat om uiterlijk 9.30 uur in de kantine van ons sportpark. Van de leiding (zie vetgedrukt) verwachten we dat ze allen met de auto komen. We willen het gezamenlijk om 13.00 uur weer afsluiten in de kantine. Groep 1. Groep 2. Groep 3. Groep 4. Nick Classens Mark Claessens Teun Geerets Nicky Nellen Sjoerd v. Rijswijck Jorien Huibers Stef Kersten Jesper Versteegen Roel Seykens Stan Versteegen Joey Classens Jorrick Classens Guus Classens Robin Kuijpers Niek Loonen Nick Voermans Jesse Ho Stan Sanders Daan Willemsen Jesper Weijs Jaimy Steeghs Freek Vissers Dennis Zanders Luuk Steeghs Stan Maas Sep Vollenberg Giel Vissers Tom Kleeven Gijs Duijkers Bo Cuenen Jos Loonen Geert Kersten Jos Kusters Harm Maas Paul Nellen Koen Arts Paul Classens Stefan Kuijpers Groep 5. Groep 6. Groep 7. Groep 8. Leon Loonen Steven Ho Rik Loonen Mees Dinghs Jan Kuenen Jelle Strijbos Rob Willems Niels Kusters Siem Versieyen Koen Geurts Luc Peeters Joost Gommans Rik Kleeven Nick Peeters Jimi Hendrikx Marijn Peeters Jesper Voermans Alwin Rongen Jannes Kersten Sem Hendrikx Cas Loonen Daan v. Rijskwijck Rens Franssen Sjoerd Classens Maik Flinsenberg Luc Saris Job Wismans Max Janssen Martien Tijssen Chris Janssen Theo Rijbroek Toon Knoops Ruud Saris Rob Zanders Martien Steeghs Frieda Versieyen Groep 9. Groep 10. Leiding bij de spellen: Rob Houwen Luuk Loonen svp. om 9.00 uur in de kantine aa Lars Voernans Jos v. Boekei Maria Huibers Tim Loonen Jesse Craenmehr Bart Jenneskens Maikel v. Gaal Sander Janssen Giel Kersten Jarno Zanders Wout Geurts Maikel Sommers Teun Classens Dirk Wolters Jelle Verdeuzeldonk Job Maas Thom Arts Maarten Peeters Jacqueline Hendrikx John Voermans Toon Kuijpers Ben v. Eek Johan Gommans Niek Gommans Lei Nelissen Bram Stiphout Groetjes van de organisatie, Huub, Cor, Maikel, Maria, Miny (579009) en Jolanda (571233)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 18