Katholieke Bond van Ouderen - KBO Castenray Bonte Zittingsaovende Slechte telefoon- en internetverbinding. BibioNU: Voor geïnteresseerden worden er door de gezamenlijke bliotheken van Limburg binnenkort enkele activiteiten gehouden o.a.: Revue "100 eeuwen Peelverhalen". Een 2 uur durende presentatie. Theo Janssen vertelt in een wervelende potpourri over hoe het landschap in de Peel er in de 19e eeuw uitzag. Op woensadg 21 jan. In Bibliotheek Horst, aanvang 19.30, toegang gratis. ADRESWIJZIGINGEN: De secretaris heeft een vriendelijk verzoek aan personen die zijn verhuisd of gaan verhuizen. Geef s.v.p. altijd zo snel mogelijk uw nieuwe adres door.! Geslaagde kaderdag afdeling voetbal SVOC'Ol Afgelopen zaterdag was de 2e SVOC'Ol-kaderdag van de afdeling voetbal. Vijftig trainers, leiders en wedstrijdleiders waren om 9.00 uur aanwezig om gezamenlijk te gaan ontbijten. Het goed verzorgde ontbijt was een gezellig begin van deze dag. Na het ontbijt kwam eredivisie scheidsrechter Pol van Boekei een presentatie geven. Vanuit de aanwezigen kwamen er veel vragen die Pol op een leuke manier beantwoorde. Hij had mooie anekdotes en vertelde enthousiast over het vak van scheidsrechter. Door middel van het tonen van wedstrijdbeelden en aan het slot enkele grappige fragmenten waarbij scheidsrechters het middelpunt waren sloot Pol zijn goede presentatie prima af. Aansluitend aan deze presentatie werd ten behoeve van de workshops de groep verdeeld over een viertal kleinere groepen. Binnen deze groepen werd gesproken over speelwijze, ambities, nevenactiviteiten en vrijwilligersbeleid. Het was positief om ieders inbreng in deze workshops te zien; dit toont de betrokkenheid van het kader binnen SVOC'Ol Wij kijken dan ook zeer tevreden terug op deze SVOC'Ol-kaderdag. Gezien de opkomst en de positieve reacties zal deze volgend jaar zeker een vervolg krijgen Bestuur afdeling voetbal SVOC'Ol De volgende oefenavonden staan nog op het programma: Zondag 25 januari Zaterdag 31 januari Aanvang 19.30 uur in de Wis. We kunnen de bühne gebruiken dus probeer zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Laat wat weten als je verhinderd bent of later komt. Sinds ruim anderhalfjaar hebben wij problemen met onze vaste telefoonlijn. Ook onze adsl- internetverbinding valt regelmatig voor kortere of langere tijd uit. De monteur die er in augustus afgelopen jaar naar gekeken heeft, constateerde dat de mof waar alle "Castenrayse draadjes"bij elkaar komen in een dusdanig slechte staat was, dat deze dringend vervangen moest worden. Volgens hem moeten er meer mensen problemen hebben, maar klaagt er niemand. Tot op heden is deze mof nog steeds niet vervangen. Om wat sterker te staan bij KPN daarom deze oproep. Klaag bij KPN als er problemen zijn en/of stuur mij even een mailtje, zodat ik meer druk kan zetten bij KPN. Jos Janssen. Email: ieiansse@planet.nl 17

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 17