COMITÉ BUNDELING COLLECTES CASTENRA Y In 2009 valt de Week van de Goede Doelen in week 15, van 5 t/m 11 april. Ook voor 2009 willen we weer een aantal collectes bundelen. Daarvoor moeten we weten welke fondsen/organisaties willen deelnemen aan de gezamenlijke collecte. Op 31 december riepen we daarom de verenigingen, kerk, school, e.d. op om zich schriftelijk hiervoor aan te melden. Dit moest vóór 15 januari gebeuren. We hebben tot nu (maandag 12 januari) een aanmelding voor de volgende collectes: Vastenactie - Kerkbestuur Nationaal Fonds Kinderhulp - Vrouwenvereniging Kerstactie - Vrouwenvereniging Fonds Verstandelijk Gehandicapten - Zangkoren Lourdesactie - Zorggroep Stichting Alzheimer - Verenigingen/instanties die nog een collecte willen aanmelden, dienen dit uiterlijk 20 januari gedaan te hebben. Daarna vragen we een collectevergunning aan bij de gemeente. Aanmelden voor deelname kan bij Jan Strijbos Castelostraat 32 5811 AP Castenray. Een mail sturen naar i anstrii bos@,hetnetnl kan ook. In de aanmelding moet vermeld staan: 1De naam van de vereniging/organisatie. 2. Naam, adres, telefoonnummer en zo mogelijk e-mailadres van de contactpersoon. 3. De naam van het fonds waarvoor gecollecteerd moet worden, bijv. Lourdesactie, Nationaal Fonds Kinderhulp of Sinterklaasactie. Ook verenigingen die vorig jaar betrokken waren bij de bundeling moeten zich opnieuw aanmelden. We willen namelijk dat achter elke collecte een vereniging/instantie of contactpersoon staat. Deze blijft verantwoordelijk en onderhoudt het contact met het betreffende fonds. Doen we dit niet, dan hebben we op termijn wellicht niemand om op terug te vallen en staan we er als comité alleen voor. De deelnemende verenigingen/organisaties dienen te zorgen voor minimaal één collectant. Comité Bundeling Collectes Castenray (Diny Classens tel. 571427, Nel Kuijpers tel. 571725, Jan Strijbos tel. 571677, Jac Vennekens tel. 571308). APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 10