kerstconcert in gospelgenre. Op zondag 14 december organiseert fanfare Dorpsklank een Kerstconcert met ais thema Gospel in de dan helemaal In kerstsfeer omgetoverde en behaaglijk warme H. Matthiaskerk. In het voorjaar is een commissie aan de organisatie van het kerstconcert begonnen. Dit jaar bestond deze commissie uit 4 muzikanten van de fanfare, de voorzitter namens het bestuur en de dirigent. Een kleine commissie, die hun schouders er goed onder heeft gezet om ook dit jaar weer een heel uniek Kerstconcert te creëren. Dit jaar is gekozen voor het thema Gospel. Om dit een extra tintje te geven, zal gospelformatie JOY uit Oosterhout, Noord-Brabant, medewerking aan dit concert verlenen. Gospelformatie JOY is een gospeiformatie van formaat. Ze werd in 1998 opgericht en is door de jaren heen uitgegroeid tot zowel een professionele groep musici als tot een (h)echte vriendengroep die al vele uitvoeringen op hun naam heeft staan. Gospelformatie JOY zal optreden in prachtige traditionele choir-robes. Uitgangspunt van JOY, is samen de gospelmuziek beleven en uitdragen op de toehoorders, die dan ook snel zullen meezingen en -swingen. Ook fanfare Dorpsklank hoopt met dit kerstconcert in het teken van de Gospelmuziek de mensen te raken, blij te maken en natuurlijk zover te krijgen dat ze lekker mee gaan swingen. De boodschap in de gospel is om niet alles voor jezelf te houden maar om dit te delen. De kerstcommissie is van mening dat het een zeer mooi streven en tevens een heel mooie kerstgedachte is om alle mensen samen te laten delen, dat iedereen veel liefde en geluk mag hebben, men gezellig samen kan zijn, respect heeft voor eikaar en er gelijkheid is voor iedereen. Fanfare Dorpsklank hoopt dan ook dat de bezoekers in grote getalen naar het kerstconcert in de H. Matthiaskerk zullen komen om samen met Gospelformatie JOY, het leerlingenorkest onder leiding van Wil! Jacobs en fanfare Dorpsklank, onder leiding van Marlijn Pepels, op een gezellige, warme en sfeervolle manier de boodschap van de gospel te kunnen beleven. Gospelmuziek raakt je, maakt je blij en het swingt! Na het concert is er tegenover de kerk, in en bij café "De Koster" nog een gezellig samen zijn met accordeonmuziek. Alle bezoekers krijgen van fanfare Dorpsklank een glaasje Glühwein of warme chocomel aangeboden. Op het terras van het café zullen vuurkorven staan, passend bij de Kerstsfeer. De deuren van de lekker warme en sfeervolle kerk zullen om 19.00 uur open gaan. Het daadwerkelijke kerstconcert begint om 19.30 uur. De toegang is gratis. 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 9