Uit de dorpsraadvergadering van 3 december 2008. proteion www.thuiszorgnoordlimburg.nl "tijd voor mensen' 17 In de laatste dorpsraadvergadering zijn de volgende onderwerpen besproken. De dorpsraad heeft met voldoening kennis genomen van de eerste rapportage van het leefbaarheidsanderzoek. Alles wat door de inwoners en de dorpsraad is ingebracht is meegenomen in het verslag meegenomen. De dorpsraad zal de besluiten van de gemeenteraad over de aanpassing en\of bijstelling van het beleid op de verschillende terreinen nauwgezet volgen. Een aantal jongeren is bezig met de voorbereiding van het project Kleur in Castenray. Het is de bedoeling dat de fietstunnei onder het viaduct van de A73 wordt aangekleed met graffiti. Project wordt door en voor jongeren uitgevoerd. De gemeente financiert het project vanuit de zgn. wensgeiden. Uitvoering vindt plaats tijdens de kerstvakantie. Was Castenray eerder al het mooiste dorp van Venray, straks is het ook het kleurrijkste! De dorpsraad heeft de onderwerpen vastgesteld waarmee hij zich in het komende jaar in ieder geval zal bezighouden. Enkele belangrijke onderwerpen zijn: - bouwlocatie loonbedrijf Hendrix - dorpsontwikkelingsplan Castenray (gebiedspanei) - overleg met de jongeren van Castenray: mogelijke oprichting jeugdraad - blijvend aandacht aan representatieve taken - aanvulling van de dorpsraad met nieuwe leden De dorpsraad kijkt met voldoening terug op het jaar 2008. Een van de doelstellingen was om de dorpsraad heel nadrukkelijk op de kaart te zetten en te laten zien wat we voor de inwoners en het dorp kunnen betekenen. Daarmee hebben we een goede start gemaakt en dat gaan we zeker verder uitbouwen. huishoudelijke en persoonlijke verzorging verpleging gespec. thuisbegeleiding zorgboerderijen dagvoorzieningen zorg tv consultatie voor senioren zorgalarmering "tijd voor wensen' thuiszorg noord-limburg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 17