Sinterklaas vraagt om uitleg. Al vele jaren is het zo, dat Toneelgroep Vondel, medio december, dus net nadat Sinterklaas terug is naar Spanje haar Toneelvoorstellingen heeft. Toneelgroep Vondel schrijft dan altijd tijdig een brief naar Sinterklaas met het verzoek of de mensen ook een toegangskaartje als surprise mogen wensen. Het gevolg is dat Sinterklaas menige schoen mag voorzien van een toegangskaartje voor het toneel. Dit jaar had de goede Sint echter geen brief gehad hierover ontvangen, dus besloot de goedheiligman op maandagavond 1 december de Toneelgroep een bezoekje te brengen en om uitleg te vragen. De Toneelgroep vertelde Sinterklaas dat ze vorig jaar door omstandigheden uit zijn moeten wijken naar het voorjaar van 2008. De vele bezoekers die ze toen mochten ontvangen spraken de voorkeur uit, een voorstelling in het voorjaar veel fijner te vinden dan in de drukke decembermaand. Zo konden ze meer aandacht besteden aan het Sinterklaasfeest maar ook aan de gezellige warme kerstdagen. Reden voor Toneelgroep Vondel om aan dit veler verzoek gehoor te geven. De voorstellingen staan gepland op: Vrijdag 27 maart 2009 Zaterdag 28 maart 2009 Zondag 29 maart 2009 In het voorjaar zal Toneelgroep Vondel tijdig haar voorstellingen onder de aandacht proberen te brengen. Agenda. 15 december repetitie 22 december repetitie 29 december repetitie Voor de volledige agenda en overzicht van de repetitiedagen verwijzen wij naar onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl Tamefymp Va

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 11