DoirpsMaJ voor CeLsèeiniray KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a Abonnementen: Campagnestraat 8 S571739 571890 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschans.castenrav@.home.nlnr.4419 november 2008 Zaterdag 22 nov. - 19.15 uur Nella Classens-Janssen en Geert Classens Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen Overleden ouder Philipsen- Vousten ai familie BèrGooren Misdienaars: Stef, Joep, Eva Pastoor van Home is bereikbaar onder 0478-531270 of06-13300256. Verdeling opbrengst pand D.: Eind oktober ontvingen wij van de notaris, die de openbare verkoop van pand D. aan de Horsterweg heeft gedaan, een voorstel(rangregeling) tot verdeling van de opbrengst naar rato van de vorderingen, die de schuldeisers op Els D. hebben. Die schuldeisers zijn onze parochie, de SNS- bank als 2e hypotheekhouder, Visa Creditkaart Mij. en moeder D. Deze rangregeling houdt o.a. in, dat pas tot uitkering van het voorgestelde part van de opbrengst kan worden overgegaan, als alle partijen met het voorstel akkoord gaan. Afgelopen dinsdag ontvingen we van de notaris helaas het bericht, dat moeder D. niet akkoord is gegaan en de SNS-bank zelfs helemaal niets van zich heeft laten horen, hetgeen betekent, dat vooralsnog niets wordt uitgekeerd, de opbrengst voorlopig bij de notaris blijft staan en aan de rechter een verzoek moet worden gedaan om het aan ieder der partijen toe te kennen deel vast te laten stellen. Pas dan kan tot uitkering worden overgegaan van de alsdan door de rechter vastgestelde bedragen. De enige manier om dit zo snel(?) mogelijk voor elkaar te krijgen is, dat wij als meest belanghebbende het verzoek daartoe bij de rechter indienen. Deze rechtsgang is inmiddels opgestart en dusloopt de taximeter weer! We houden u op de hoogte. Bloemen kerk: Regelmatig komt het voor, dat de dames, die de bloemversiering in de kerk op zo'n keurig manier verzorgen, gratis bloemen ter beschikking worden gesteld door parochianen of andere leveranciers. Met de belofte van de dames aan de donateurs, dat voor hun welzijn een kaarsje zal worden aangestoken, is de kous dan af. Graag willen wij mede namens de bloemendames iedereen, die de kerk middels het schenken van bloemen een warm hart toedraagt, heel hartelijk danken. Afscheid Louis Krekelberg: Op zondag 23 november a.s. zal Louis Krekelberg mede vanwege het bereiken van de 80-jarige leeftijd tijdens een Eucharistieviering in de Kathedraal te Roermond afscheid nemen als dirigent van Schola Cantorum van het Wardinstituut. Deze dienst, die om 11.00 uur begint en rechtstreeks door de KRO Radio zal worden uitgezonden, wordt mede opgeluisterd door de vele Limburgse koren, die deze dirigent onder zijn hoede heeft gehad. Schola Cantorum luisterde onder zijn leiding SMS

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1