Stichting Jeugdwerk Castenray 14 november; Dropping Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven wordt om 18:00 uur bij de Wis verwacht. Denk aan het meenemen van een pen, zaklamp en een reflecterend hesje (ook de leiding). Verder is goed schoeisel wel aan te raden. O ja, en een regenjas bij regenweer is natuurlijk ook altijd erg handig. Mensen die zich hebben opgegeven als leiding worden ook om 18:00 uur verwacht (willen jullie a,u.b. je mobiele telefoon meenemen en voor degene die dit nog niet gedaan hebben even hun mobiele telefoonnummer voor vrijdag aan Regi doorgeven). Denk allemaal aan het meenemen van het inleggeld €7,50 (gepast geld graagl) dat voor jullie de bus ingaan betaald dient te worden. Zelf hoeven jullie geen snoep mee te nemen van thuis wat wij zorgen deze avond voor wat lekkers. Even nog voor de duidelijkheid: kinderen nemen GEEN mobiele telefoon meel! We hopen rond de klok van 22.30 uur weer terug te zijn maar het kan natuurlijk altijd iets uitlopen dus hou daar rekening mee. Veel plezier allemaal! 13 December: Bioscoop Deze avond willen we een bezoek brengen aan de bioscoop. Welke film er op het programma staat is voor ons ook nog een verrassing maar we gaan er van uit dat deze weer super vet zal zijn. De kosten voor de bioscoop zal €3,50 zijn. Dan vragen wij nog ouders die ons naar Venray willen brengen en weer willen halen met de auto. Vertrek is om 18.15 uur bij de Wis en halen rond de klok van 20.45 uur. Stel dat door één of andere reden de film in de bios niet door kan gaan willen we deze avond een leuke film in de Wis gaan bekijken op het grote beeldscherm. Mocht dat zo zijn horen jullie dit zo snel mogelijk. Zijn er ouders die willen rijden dan kunnen deze zich opgeven bij Regi per mail reai.classens@planet.nl of telefoon 571590. Kinderen kunnen zich opgeven tot en met 8 december. Verder op het programma staat: 17 januari: Bowlen (Let op deze datum is gewijzigd) 31 januari: Oud Hollandse Spelen Verder willen wij iedereen nog duidelijk maken dat als er een datum van opgeven bij een activiteit staat dat deze dan ook de uiterste datum is om op te geven. Het gebeurt de laatste tijd wel erg vaak dat er nog kinderen opgegeven worden ng de datum die in de Schans vermeld staat. Dit is voor het organiseren van een activiteit erg lastig. We hopen dat iedereen zich er aan houdt! Alvast iedereen bedankt voor jullie medewerking! Wendy van Geiven www.RTstapvoorstap n Lid van LBRT k.v.k. 14105042 tel. 06 30692864 Helling 10a 5861 AA Wanssum info@RT stapvoorstap.nl 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3