Boerderijwinkel Groente Fruit Streekproducten en Pakketten Wilt u voor uw personeel of relaties pakketten met streekproducten bestellen Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden Stuur jc allerbeste Vlag on Tour foto 2068 naar de redactie ding raee naar de prijs! en SVOC'O I deed wat het moest doen: op zoek naar de gelijkmaker. Die viel dus niet maar de kansen waren er. Zo was het Paul Büddiger die twee keer net naast schoot en strandde Stan op de doelman na een weergaloze passeerbeweging op de achterlijn. Een kleine 10 minuten voor tijd voltrok Venray het vonnis door in de rebound (de bal stuitte van de lat) de 1 - 3 te scoren. De wil bij SVOC'O 1 was er nog wel in die slotfase maar tijd was er niet meer en dus verloor SVOC'O! na 4 overwinningen op rij weer eens wedstrijd. O ja. Willen we nog iedereen bedanken die zich afgelopen zondag bereid heeft gevonden om het Twed uit de personele problemen te helpen! SVOC'O 1 5- Sv Oostrum 6 Ewc '64 4 Bram K 1-0, Bram K 2-0, Sjors P 3-0, Sv Oostrum 6 3-1,3-2,3-3 09-11-2008 De uitslag zegt al bijna genoeg. Het vieft ging door twee wonderschone afstand schoten van Bram K de rust in met een 2-0 voorsprong. De gehele eerste helft had Sv Oostrum maar één kansje gehad. Tijdens de rust werd er gezegd dat we iets rustiger aan moesten doen in en rond het veld, deze opmerking van de trainer werd ons funest. Naar de 15 minuten pauze ging iedereen weer fanatiek het veld in het was dan ook weer het viefi dat via Sjors P naar 5 minuten spelen op een ruime 3-0 voorsprong kwam. Iedereen dacht bij deze voorsprong "dit geven we niet meer uit handen". Na de 3-0 lukte bij het vieft echter niks meer, duels werden niet meer gewonnen en passes kwamen niet meer aan. Sv Oostrum kwam steeds meer opzetten in de 60* minuut was het dan ook Sv Oostrum dat de 3-1 binnen schoot. Nog geen 10 minuten later werd er slecht uitverdedigd, de bal belandde voor de voeten van de spits van Sv Oostrum en deze kon de bal zonder tegenwerking binnen lopen. Een kwartier voor tijd kreeg Sv Oostrum een corner, deze werd ingekopt en van richting veranderd hierdoor verdween de bal weer in het netje. Alle kopjes gingen hangen maar er werden toch nog wat kleine kansje gecreëerd maar het lukte niet om toch nog de winst te pakken te krijgen. Onder het motto Beter Iets Dan Niets gaat het vieft volgende week in Afferden opbezoek voor de nodige 3 punten. Lorteua 1 Veulen tel. 0478 550653 ma, (fi, doen vrijdag van 13.00 e. 18.00 b. zaterdag van 9.00 u. toe 16.00 o. 21 U(a£ on Tour

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 21