Bel (0478) 52 62 62 proteion www.thuiszorgnoordlimburg.nl R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kledinginzameling Er is flink opgeruimd. We hebben met z'n allen weer 1735 kilo kleding verzameld. Fantastisch! Ga vooral zo door. Schoolfotograaf Dinsdag 28 oktober heeft de schoolfotograaf van uw kind(eren) foto's gemaakt. Helaas is niet alles volgens planning gelopen en waren de oudste kinderen later uit. Hierover hebben we de kinderen een briefje meegegeven. Als tegemoetkoming voor de overlast heeft Foto Kind aan de ouders een sleutelhanger beloofd waarin u zelf een foto van uw kind kan plaatsen. We willen Maria en Marly van harte bedanken voor hun geweldige hulp tijdens deze middag. Tuinonderhoud Op zaterdag 8 oktober worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Stan Versteegen, Heike Vullings, Maud Seijkens, Michael van Gaal, Sep Vollenberg, Maudi Philipsen, Fenne Weijs, Jip Classens en Dani Panhuis. Om 13.3Ou. willen we starten en rond 15.30u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Andrea Linssen aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Studiedag Maandag 10 november heeft SPOVenray een lerarendag voor alle medewerkers van SPOVenray ingepland. Het Strategisch beleidsplan staat deze dag centraal. De kinderen hebben deze dag vrij Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' 7 huishoudelijke en persoonlijke verzorging verpleging gespec. thuisbegeleiding zorgboerderijen dagvoorzieningen zorg tv consultatie voor senioren zorgalarmering 'tijd voor mensen' 'tijd voor wensen' Thuiszorg nodig? thuiszorg noord-Limburg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7