PRIJSVRAAG WANDELROUTE CASTENRAY &F3 Waarschijnlijk heb je al gelezen in de krant of op de internetsite Dorpen Venray dat we in de dorpen gestart zijn met het opzetten van een wandelknooppuntenroute. Castenray is een van de laatste routes, die moet worden afgerond. Mede omdat we het goed willen aanpakken, maar ook omdat we graag het dorp willen betrekken bij de uitvoering. Daarom zijn uit het dorp twee inwoners gevraagd voor zitting te nemen in de werkgroep wandelroute die al bestond uit twee dorpsraadleden. De route is inmiddels uitgestippeld en de buitenste ring zal een omvang hebben van ongeveer 25 kilometer. De Stichting Heemkundig Genootschap Castenray heeft inmiddels alle bezienswaardigheden in ons dorp aangegeven op de route. Nu moet nog de folder gedrukt worden, maar hiervoor hebben we een naam nodig voor de wandelroute Castenray. Hierbij hebben wij jullie hulp nodig! Wie kan voor de voorpagina van de folder een originele naam bedenken voor de wandelknooppuntenroute Castenray? Enkele voorbeelden: Heide Dur de Hej ovver de paej Oirlo 7 Buurten route Leunen De Leunse Paes Oostrum De Heerlijkheid Oostrum en Spraeland De werkgroep zal de inzendingen beoordelen en de winnaar zal worden bekendgemaakt tijdens de opening van de wandelroute. Dit zal waarschijnlijk in de lente 2009 zijn, want tenslotte moeten de palen nog in de grond worden gezet. De planning zal tijdig worden bekendgemaakt in De Schans samen met een oproep tot het aanmelden van vrijwilligers voor het uitzetten van de route. Zo kunnen we komen tot een mooie wandelknooppuntenroute door inzet van inwoners van Castenray. Heb je een originele naam bedacht, mail deze dan aan dsteegs@home.nl vóór 10 november. Vergeet nietje telefoonnummer te noteren, zodat we de prijswinnaar kunnen uitnodigen voor de prijsuitreiking tijdens de opening van de wandelroute. Dorpsraadleden en familie zijn uitgesloten van deelname. We zijn erg benieuwd naar jullie reacties. Namens werkgroep wandelroute Castenray, Delène Steegs 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10