VERKOOP SPORTMATERIALEN Op de zaterdag 1 november a.s. kunnen er weer sportmaterialen bij SVOC gekocht/besteld worden. Het gaat hierbij om ballen, sokken, korven, tassen, goaltjes, trainingspakken, voetbalbroeken enz. De bestellingen worden vóór december uitgeleverd. De verkoop vindt plaats in de kantine van Sportpark De Heesakker en is van 10.00 uur tot 14.00 uur. Op slag van rust kwam die bevrijdende 1 - 1Pinto kwam via een kluts in balbezit en scoorde beheerst. Er zat een buitenspelgeurtje aan maar er werd niet gevlagd en gefloten dus de treffer gold. SVOC'Ol bleek na rust conditioneel de zaakjes wat meer op orde te hebben want bij de Arcenaren ging het vlammetje langzaam maar zeker uit. Niet verwonderlijk dat de laatste drie treffers in het laatste kwartier vielen. Daarvóór kreeg Arcen nog een flinke kans maar verder had de SVOC'Ol verdediging er goed het oog op. Een kwartier voor tijd ging Arcen dus door de knieën. Ivan speelde zich vrij aan de rechterkant en zijn strakke voorzet werd door Pint keihard in de linker bovenhoek gepegeld. Bij de 3 - 1 vervulde Pinto opnieuw een hoofdrol. Dit maal mocht hij vanaf de rechterkant voorzetten en wist Bram Kusters te bereiken die fraai raak kopte. Diezelfde Bram, gehuurd van ut vieft, maakte uiteindelijk aan alle Arcense illusies een eind na een knappe soloactie. Hij won het daaropvolgende één tegen één duel met de doelman en de vierde overwinning van SVOC'Ol 2 was een feit. Venray 10 - SvocOl 4 5-0 Van zaterdag op zondag werd de klok een uurtje terug gezet. Ogenschijnlijk leverde dat weinig problemen. Een enkeling was toch te laat. Beste smoes kwam uit de mond van Leon die zijn schoenen, scheenbeschermers en portefeuille niet kon vinden. Wintertijd betekend ook dat de spelers een extra uurtje slaap werd gegund. En dat was noodzakelijk. Om half tien, een zeer onchristelijk tijdstip, moest het vierd act de presence ten velde geven in het verre Venray. Het vierd werd wederom aangesterkt door troepen van het vijfde die door afgelasting van een vrije zondag genoten. De wedstrijd begon teleurstellend. In de 4de minuut lag de 1-0 in het netje. De spits van Venray joeg door op Moef en Leon, die teruguitverdedigend een fenomenale 1-2 marathon hielden. De bal werd onderschept, rolde slapjes door de benen van Jan en verdween in doel. Venray overblufte de eerste minuten Svoc 4 Zi met doeltreffend loopwerk en een hoog baltempo. De tricolores kregen geen poot aan of van de grond en struinden verdwaald over het veld. In de 19de gebruikte een Venray speler bij een corner een handvol Svoc' ers als klimtoestel en schreef de 2-0 op naam. De scheids bevond zich in een identiteitscrisis en wist plots niet meer wat fluiten was. Het leek zelfs even of hij een roze kaart wou trekken tegen Bas. In de 22ste zette Plakbal een rush naar achterlijn Venray in en zette voor op Vinniefucker. Helaas had die zijn brillenglazen niet gepoetst. De counter die volgde van Venray eindigde op de paal. In de 43 ste nam Venray profijt van onrust in het strafschopgebied en schoof de 3 0 langszij. "Het is gewoën te vroeg" luidde desolaat het commentaar in de rust. Niemand kon onder ogen zien dat het Jordy Jordings was die Venray superieur maakte. De tweede helft begon 4 Vi ferm en getuigde van veldoverwicht (niet alleen in kilo's). Svoc brak ruimte open voor voetbal en domineerde op de helft van Venray. Profitabele kansen werden niet gecreëerd. Venray trok een dozijn aan watervlugge counters open, maar Jan pareerde de schoten op goal die de as en de achterhoede niet wisten te voorkomen. In 75 ste soleerde Plakbal op doel af maar kon de keeper van Venray niet verschalken. In de laatste minuten gaf Venray de doodsteek door nog twee maal doel te treffen. Zo blijft de teller steken op drie. Het vierd last komende donderdagavond een persconferentie in (zoutsticks en pils voor eigen rekening) over de huidige gang van zaken. Worden de zinnen gezet op tegenstanders uit de lagere regionen van de ranglijst? Of moeten er koppen rollen bij SvocOl? Volgende week meer langs de lijn! Voor verdere verslagen zie SVOC Site.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 24