Stichting Jeugdwerk Castenrav 18 oktober Flaybackshow Volgende week zaterdag is het dan zover. De jaarlijkse playbackshow staat weer op het programma en het beloofd een gezellige avond te worden. De jury is zich in alle geheim aan het voorbereiden op de optredens die komen gaan. Wie oh wie wint dit jaar de felbegeerde 'trofee' I Zaterdagmiddag 18 oktober is er in de Wis een generale repetitie. Je kunt dan met of zonder attributen een keertje echt op de bühne oefenen. Er zijn dan ook enkele mensen van SJWC aanwezig die nog wat tips kunnen geven. We beginnen rond 13.00/13.30 uur (ligt een beetje aan jullie korfbal- en voetbalschema). De playbackavond begint rond de klok van 20.00uur (na de H. mis) en zal tot ongeveer 23.00 uur duren. De Wis is open vanaf 19.30 uur. Nodig familie en vrienden uit om te komen kijken en genieten van de spetterende optredens! Veel succes allemaal en tot volgende week zaterdag 30 oktober: excursie Dierenkliniek Horst Deze donderdagavond qoan we een bezoek brengen aan de dierenkliniek in Horst. We zullen hier een rondleiding krijgen en kunnen dan echt een keertje in de operatiekamer van een dierenarts kijken! Zeer interessant dus! We gaan met de fiets naar Horst en vertrekken om 18:10 uur bij de Wis. We zijn rond 20:00 uur weer terug. Het kost €!,-• Opgeven kan bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Wat we verder nog in petto hebben: 14 november: Dropping 13 december: Bioscoop bezoek 10 januari: Bowlen 3 Zaterdag 28 oktober 2008 Gemeenschapshuis De Wis Aanvang 20:00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3