orps tl a J Casl eaaray KERKBERICHTEN Vrouwen Vereniging Castenray WDOF Redactieadres: Castelostraat 20a «571890 e-mail: deschans.castenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 *571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.38 08 oktober 2008 Zaterdag 11 okt. 19.15 uur Zeswekendienst Jan van Dijck Jaardienst Roel Classens en tevens voor Wira Classens Jaardienst Sjang van Kuijck Wiel Janssen Wiel Jacobs Misdienaars: Jessie, Iris en Maudi Pastoor van Home is bereikbaar onder 0478-531270 of 06-13300256. Ziekencommunie: Indien er parochianen zijn, die vanwege ziekte of immobiliteit niet in staat zijn ter kerke te gaan en toch graag een keer de H. Communie willen ontvangen, dan kunnen zij hierover gerust contact opnemen met pastoor van Home(of met een van de kerkbestuursleden). Wereld Jongeren Dagen: Mede dankzij de financiële steun van velen heeft de jongerengroep IDently in juli jl. kunnen deelnemen aan de Wereld Jongeren Dagen in Sydney Australië. Tijdens deze reis zijn door de deel -nemers foto's en beeldmateriaal gemaakt, die zij als dank voor uw steun in de vorm van een foto- en filmpresentatie aan u willen tonen, zodat u ook iets van de sfeer kunt proeven, zoals de deel-nemers deze hebben beleefd. Deze presentatie is gepland op zondag 12 oktober in de Paterskerk. U wordt om 15.00 uur in de Paterskerk te Venray verwelkomd met een kopje koffie. De presentatie zal ongeveer twee uur in beslag nemen. WOENSDAG 15 OKTOBER KIENEN Op woensdag 15 oktober a.s. gaan we weer een avondje kienen. Mariet Strijbos en Annie Simons zijn samen op pad geweest om leuke prijzen te kopen. Dames, heel hartelijk dank hiervoor!!! Kom deze avond dus gezellig naar de Wis om vervolgens met een beetje geluk met een leuke prijs weer huiswaarts te keren. Groetjes, het bestuur Vereniging Castenray D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1