Boerderij www.platteland.nu Van 1 oktober tot lmei zijn onze openingstijden: Ma-, di-, do- en vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur Zaterdag 9.00 tot 16.00 uur Activiteiten en kinderfeestjes zijn de hele week mogelijk! met wat hulp van Bas die de bal te zachtjes terugspeelde op zijn doelman: I - 1Nog steeds kwam SVOC'Ol niet onder de druk uit en er hing zelfs een achterstand in de lucht. Totdat Marco bij een schaarse uitbraak zijn tegenstander met een mooie schijnbeweging te kijk zette en vervolgens doeltreffend afrondde. Met deze minimale voorsprong gingen beide teams richting kleedkamers. Ook in de tweede helft was er geen sprake van hartverwarmend voetbal. Voor SVOC'Ol was er met een voorsprong geen reden om risico te nemen. En hoewel America niet echt gevaarlijk werd was de voorsprong te klein om relaxt de wedstrijd uit te spelen. Halverwege de tweede helft kwam dan het verlossende doelpunt dat SVOC'Ol wat meer lucht gaf. Ivan zette goed door aan de linkerkant van het veld en gaf een voorzet die door de tegenstander, belaagd door Marco en Niek, in het doel werd gewerkt. Het restant van de wedstrijd was voorspelbaar: SVOC'Ol liet America komen en loerde zelf op de counter. Vlak voor tijd jaagde A-speler Tim goed door op de laatste man waardoor Koen Versteegen in balbezit kwam. Hij gaf de bal direct mee op Tim die de wedstrijd definitief op slot gooide: 4 - 1 Sv United 4- Svoc'01 5 Sv United 1-0, Sv United 2-0, Sv United 3-0, Bram Kusters 3-1, Sv United 4-1 Zwaar teleurstellende en te overdreven uitslag, dat was de eindconclusie van de technische staf na de wedstrijd. In de eerste helft was het united dat de wedstrijd domineerde. Via velen lange ballen probeerde united de verdediging bloot te leggen. Hier tegen over zorgde Bram K voor het grootste gevaar hij maakt een lange solo door de united defensie maar werd gestuit door de keeper. 5 minuten voor rust werd een buitenspel val van de verdediging van het vieft niet goed gesloten hierdoor kwam de united spits vrij voor de goal en scoorde dan ook de 1 -0. Naar rust was het spel geheel omgedraaid, het vieft kwam sterk van uit de thee pauze. Er ontstonden vele kansen maar geluk van de united keeper en mindere afwerking lukte het niet om te wedstrijd weer helemaal open te breken. Wanneer united met geluk op 2-0 kwam, kwam Robert S 1 op 1 met de keeper maar scoorde niet. Na dat een terugspeel bal verkeerd werd uitverdedigd kwam de bal in de voeten van een united spits, het schot van afstand verdween (genadeloos) in doel. Het vieft stond nu met 3-0 achter maar had het beste van het spel. Direct naar de 3-0 kreeg het vieft een hoekschop deze werd door Bram K ingekopt, opmerkelijk was dat hij eerst bij Gerrit L in de nek kroop om bij de bal te kunnen. Het vieft ging op zoek naar de 2 e treffer want er was zeker een punt mee naar huis te nemen, maar het was weer united dat van afstand onder kant lat binnen schoot. Eindconclusie van deze wedstrijd Sv United le helft de beste, het vieft 2e helft de beste maar 1 keer gescoord en united 3 kansen en 3 keer gescoord. Het positieve van de wedstrijd was toch we! weer dat de kansen gecreëerd werden en dat er vele driehoekjes werden opgezet. Ook deze week weer een dank woordje voor Bram K, Leon J en Kevin G Onder het motto het gaat om de Olympische gedachten (het gaat om het meedoen en niet om het winnen) heeft het vieft volgende week een baaidag!! Lorbaan I Veulen Tel./fax,s 0478 SS0653 88S8I y

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 19