Stichting Jeugdwerk Castenray Werkgroep gezinsvieringen 18 oktober Playbackshow DOE MEE EN GEEF JE OP!!! 4 oktober Speurtocht: Je kunt je hiervoor nog opgeven t/m 1 oktober. Het kost €1,50. We zijn nog dringend op zoek naar begeleiders van een spel/groepje. Heb je zin om ons een avondje te ondersteunen? Laat het maar even bij Regi weten: 571590 of per mail: reqi.clQSsens@planet.nl Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven wordt om 20:15 uurbï$ de Wis verwacht. Denk aan het meenemen van een ref lecterend hesje!!! 18 oktober Piavbackshow: Jullie zijn al allemaal volop aan het oefenen; hopelijk hebben jullie je al opgegeven bij Regi. Zo niet, dan is dit de laatste kans. Opgeven kan nog t/m 1 oktober aanstaande. En jullie weten het, hoe meer optredens, hoe gezelliger de avond is. Daarom zijn we ook op zoek naar overig Ca seis talent 'mensen die het leuk vinden om een gastoptreden te verzorgen). Ook zij kunnen zich nog opgeven bij Regi. 30 oktober: excursie Dierenkliniek Horst Deze donderdagavond gaan we een bezoek brengen aan de dierenkliniek in Horst. We zullen hier een rondleiding krijgen en kunnen dan echt een keertje in de operatiekamer van een dierenarts kijken! Zeer interessant dus! We gaan met de fiets naar Horst en vertrekken om 18:10 uur bij de Wis. We zijn rond 20:00 uur weer terug. Het kost €1,-. Opgeven kan vanaf nu bij Regi. Wat we verder nog in petto hebben: 14 november: Dropping 13 december: Bioscoop bezoek 10 januari: Bowlen Hallo jongens, meisjes, mama's en papa's Op 4 Oktober is het dierendag. Daarom staat deze gezinsviering in teken van dierendag. Het is helaas niet mogelijk om echte dieren mee te nemen naar de kerk. Neem daarom een knuffeldier mee. We hopen dat jullie allemaal weer komen samen met jullie mama's en papa's. Ook jullie opa's en oma's zijn van harte welkom. Cajeko heeft voor deze viering weer nieuwe liedjes ingestudeerd. Dus kom op 4 Oktober om 19.15 uur naar de gezinsviering samen met je knuffel. Groetjes Werkgroep gezinsvieringen 5 SJWC

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 5