Wy Katholieke Bond van Ouderen - KBO Castenray DAGREIS KBQ Castenrav-Qirio-Qostrum: Op DINSDAG 14 oktober is deze dagtocht, natuurlijk met een bezoek aan bedevaartsplaats WITTEM, waar speciaal voor de deelnemers een H.Mis is. Samenvatting van deze dagreis: Vertrek om ±09.05 uur bij de kerk. In klooster Wittem koffieJthee+vlaai, daarna H.Mis, dan naar Klimmen voor een standaard koffietafel. Hierna via een mooie route naar een Ciderbedriif in België. Informatiefilm- rondleiding-cider proeven. Diner in Grathem en om 19.30 terugreis naar huis. Dus een volle dag! Onkosten 49,= per persoon. Dit bedrag s.v.p. na aanmelding overmaken op baukrek. 1332 98 418 t.n.v. KBO Castenray onder vermelding van "Wittem". Wilt u toch graag kontant betalen (liever niet), dan kan dat ook bij secretaris of penningmeester. Aanmelden voor deelname tot 30 september bii Noor Jacobs-Rambass tel 571523. Demonstratie bij Intratuin in Venrav op Dinsdag 4 November a,s. We hebben weer een uitnodiging om een najaar demonstratie bij te wonen bij Intratuin in Venray, er worden weer herfst en kerst stukken gemaakt. Tijd van 9.30 uur tot 11.30 uur. Aanmelden voor deelname bij Noor Jacobs tel.571253, vóór 1 november. De deelname is gratis. Excursie naar KL Museum in Beers op woensdagmiddag 12 November We krijgen uiteraard koffie/thee en vlaai, verder een deskundige rondleiding. Er is een grote collectie allerhande voorwerpen te zien die in de loop der tijd zijn gebruikt bij de veeverbetering. Ook de koppen van de wereldberoemde stieren Sunny Boy, Jabot en Prins 2 zijn er te zien. Het museum geeft de bezoeker verder een beeld van de technische ontwikkelingen op het gebied van spermawinning, kunstmatige inseminatie en nieuwe technieken op het gebied van biotechnologie. Vanaf de eerste verdieping kan men een kijkje nemen in de dekstal voor stieren. Eigen bijdrage 3,= SCHILDERCURSUS: op maandagmiddag 29 september is er weer begonnen met een schildercursus, van 14.00 - 17.00 uur in de Dorpszaal van de Wis! COMPUTERCURSUS: op vrijdag 3 oktober beginne n we weer met computercursussen, 's Morgens van 09.30 -11.30 uur de beginnerscursus Deelnemers: Gon Arts, Annie Friesen, Toos Reijnders, Bertha Strijbos, Wiel Vullings en Annie Custers 's middags van 14.00 - 16.00 uur een cursus emailen internetten. Deelnemers: Bert van Casteren, Miep Jenniskens, Piet Deriks, Ria Luykx, Nelly Willemsen en Hay Willemsen. Werk programma 2009. We zijn weer toe aan het nieuwe jaar programma 2009. Heeft er iemand suggesties voor een excursie of thema middag, wij houden ons aanbevolen en horen graag ideeën van jullie waar we mee aan de slag kunnen. Gaarne reactie bij de bestuursleden. Bij voorbaat dank. Alle mensen van Castenray, die op welke manier dan ook hebben bij gedragen voor het slagen van onze bloemenaktie en de dames van het koor bedankt voor jullie inzet. Allen bedankt. Bestuur Dameskoor. ntoemenaktfe

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3