CAJEKO Boerderij ei Pi*3®mê www.ptatteland.nu Van 1 oktober tot lmei zijn onze openingstijden: Ma-, di-, do- en vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur Zaterdag 9.00 tot 16.00 uur Activiteiten en kinderfeestjes zijn de hele week mogelijk! Cadeaupakketten met lekkers uit onze eigen omgeving. Dat smaakt altijd goed. Streekproducten Cadeaupakketten Agenda. Verkoop van pakketten bij Bakkerij Sijbers, Hoofdstraat 31 in Meerlo Losse verkoop en pakket zelf samenstellen Meesweg 9» Meerlo 0478 69 72 71 Vriidag 1330 - 17.00 uur Zaterdag 10.00 - 15.00 uur jlü^V/costenro^jafBgnvenf oy.nl/vandfil De afgelopen maand is er met veel piezier, hard gewerkt aan het eerste bedrijf van het nieuw te spelen stuk. De tekst zit redelijk goed, de benodigde attributen worden vaak meegebracht en er wordt al volop aandacht besteed aan het spelelement. De regisseur is tot nog toe dan ook zeer positief over het verloop van de repetities. Of zo dit blijft zal aanstaande maandag 6 oktober blijken, Dan wordt er begonnen met het tweede bedrijf en dienen de spelers dus ook de tekst van dit bedrijf te kennen. Veel plezier met het leren, repeteren, regisseren of soufieren. 6 oktober 13 oktober 20 oktober 27 oktober repetitie repetitie repetitie repetitie Voor de volledige agenda en overzicht van de repetitiedagen verwijzen wij naar onze website: hftp://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel Beste ouders en zangertjes, Zoals jullie al via persoonlijke berichtgeving vernomen hebben, is a s. zaterdag onze eerste gezinsmis van dit schooljaar. Daaraan vooraf vindt de inzegening van het veldkruis plaats. Daarvoor worden alle zangertjes om 18.00 uur bij de kerk verwacht. We trekken dan gezamenlijk naar het veldkruis en brengen daar twee liedjes ten gehore. Na de plechtigheid gaan we naar de kerk terug voor de H.Mis. Vooral voor de 6 nieuwe zangertjes uit groep 4 (bravo!!) is het nodig om van te voren hun plekje te weten in de kerk Daarom is deze week DAAR de repetitie. We drinken na school eerst een glaasje limonade met een koekje erbij en gaan dan samen naar de kerk. Na de repetitie-deze keer tot 16.45 uur- mag iedereen vanuit de kerk naar huis. Hopelijk is alles zo duidelijk! met groetjes, Ria Maes. Lofbaan 1 Veulen Tel.,fa».! 0478 5508S3 fïaneetgïaep z10' "^ovivo^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 2