Vrouwen Verenisins Castenray Katholieke Bond van Ouderen - afdeling CASTENRAY DORPSKALENDER htt p://castenrav .dorpen venravx\V Vereniging Attentie Attentie Attentie Attentie Attentie Castenray 27 september 18,00 uur Groepsfoto maken Allereerst ons excuus voor deze late berichtgeving. Door alle andere organisatorische werkzaamheden is dit gewoonweg vergeten, maar het is de bedoeling dat we zaterdag 27 september a.s. met zoveel mogelijk leden op de foto gaan. Deze foto zal genomen worden voor ons gemeenschapshuis "De Wis" om 18.00 uur. Wij hopen dat er ondanks dit late bericht toch veel leden zullen poseren voor de fotograaf. Fototentoonstelling. Er is een fototentoonstelling in de Wis van ruim 250 foto's. We zijn ver in de tijd terug kunnen gaan omdat er vele oude kiekjes bewaard zijn gebleven. Dus héél interessant voor iedereen Groetjes, het Bestuur. Tot zaterdag. COMPUTERCURSUS: In samenwerking met Stichting Jeugd -en Gemeenschapshuis De Wis beginnen we weer met computercursussen voor leden van de KBO georganiseerd. Op vrijdagmorgen 3 oktober starten we met een beginnerscursus. Deze beginnerscursus duurt van 09.30 - 11.30 uur en bestaat uit 8 lessen De kosten voor deze cursus zijn 8,= per dagdeel en 5voor een cursusboek. Alle cursisten hebben een memorystick nodig, dus die er al een hebben, deze s.v.p. meebrengen. Diegenen die nog geen memorystick hebben kunnen er eentje kopen bij Gemeenschapshuis De Wis. Kosten 10 euro. Op vrijdagmiddag 3 oktober starten we met een email - en internet cursus. Deze cursus duurt van 14.00 - 16.00 uur en bestaat uit 6 lessen. Ook deze cursus kost 8,= per dagdeel. Het bestuur van KBO Castenray heeft besloten voor alle KBO-cursusdeelnemers 15,= voor de eerste cursus bij te dragen Nieuwe/gewijzigde data 09 oktober Ruiterelub De Eendracht; najaarsvergadering 16

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 16