R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Korbalnaal De korfbalpaal staat, mede dankzij de hulp van de ouders en vrijwilligers tijdens het tuinonderhoud, al op z'n plek. We hopen er veel plezier aan te kunnen heieven. Onze speelplaats wordt steeds uitdagender voor de kinderen. Hartelijk bedankt hiervoor! Tuinonderhoud Op zaterdag 6 september zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin ziet er weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Paaltje verdwenen Tijdens de kermis is er voor de school een paaltje verdwenen. Het paaltje is mede bedoeld om de kinderen veilig over te kunnen laten steken. Wie weet waar het is gebleven? Neem dan a.u.b. contact op met de school. We vinden het erg jammer dat we telkens geconfronteerd worden met vernielingen. Laten we zuinig zijn op alles wat we samen, met hard werken, hebben opgebouwd. Data Eerste Heilige Communie en het Vormsel Eerste Heilige Communie: zondag 26 april. Vormsel: vrijdagavond 20 maart. T.z.t. ontvangt u meer informatie. Luizen geconstateerd Het luizenteam heeft vandaag alle kinderen opnieuw gecontroleerd. Het is lastig om te constateren of we volledig luisvrij zijn. Dit door het gebruik van gel eni of zand dat kinderen door het spelen in het haar hebben gekregen. Daarom vragen we met klem om uw kind regelmatig zelf te blijven controleren on hoofdluis. Het luizenteam zal alle kinderen op maandagmiddag 15 september opnieuw controleren. Indien er bij uw kind(eren) luizen en/of neten geconstateerd worden, krijgt u hierover bericht. Mocht u zelf luizen of neten constateren bij uw kind dan blijven wij daar graag van op de hoogte. We willen de kriebelcontroleurs van harte bedanken voor hun hulp. Casselse Veauen Dinsdag 9 september gaan de leerlingen van basisgroep 4 naar de Casselse Vennen om te werken aan ons adoptieproject. Zij zullen daar aan de slag gaan om ons stuk bos weer schoon en leefbaar te maken voor alle dieren en planten. We willen de ouders bedanken die meegaan om de kinderen hierbij te begeleiden. Vanaf woensdag 17 september wordt ons team versterkt met drie stagiaires van PABO 'De Kempel' in Helmond. Lisa Achten zal werkzaam zijn in groep 1/2. Anke Philipsen zal werkzaam zijn in groep 7/8. Luuk Snijders zal werkzaam zijn in groep 5/6. We zetten in op een leerzame en fijne stageperiode. Schoolproject Op 6 oktober gaat ons schoolproject van start. Graag willen we de kinderen mee laten denken over een geschikt thema. Op woensdagochtend 10 september mogen de kinderen hun wensen kenbaar maken. Een aantal leerkrachten (de projectgroep) zal een keuze maken uit de aangedragen ideeën van de kinderen. We houden u op de hoogte! Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' Stagiaires 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 9