OUDERENBILJART CASTENRAY PROGRAMMA COMPETITIE: week 36 Ronde 1 PROGRAMMA COMPETITIE: week 37 Ronde 2 Chauffeur buiktransport not 4 s iemand interesse heeft in biljarten of 'n kaartje leggen of een praatje maken, loop gerust eens binnen in de Dorpszaai van De Wis. Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 uur. Leunen 1 Castenray 2 Kemphaan 6 - Castenray 1 - Ostenriekske 1 - Castenray 3 dinsdag 2 september vrijdag 5 september IN DE WIS woensdag 3 september Castenray 1 - Griendtsveen 1 vrijdag 12 september Oirlo 4 -Castenray 2 woensdag 10 september DeWevert 4 -Castenray 3 woensdag 10 september Binnenkort beginnen ook weer aan onze PCK. Volgende week meer informatie Darten. 12 september, is het weer zover, de onderlinge competitie gaat weer van start, de opzet die we dit jaar hanteren is afwijkend van het vorige jaar Maar dat het weer leuk en spannend wordt is een ding wat zeker is. Hoe we het gaan doen wordt op de eerste avond verteld. Wat niet veranderd is is de aanvangstijd, van 20.00 tot 20.15 inschrijven en dan beginnen. Ook voor dit jaar, mocht je dit net niet halen dan kun je 1 van de drie R'en bellen. Ook dit seizoen moet je je voor aanvang competitie (kosteloos) inschrijven om mee te mogen doen. Dit kan bij Rob, Roel of Roger, doe dit dan we! voor 11 september Dus geef je op en we zien eikaar dan op 12 september om 20.00 uur. grRRR Wij zoeken iemand Stuur dan een brief of bel met: Vitelia Voeders is op zoek naar een Vitelia Voeders is een mengvoederbedrijf met een jaarproductie van 550.000 ton diervoeders, een jaaromzet van honderdveertig miljoen euro, zeshonderd leden/klanten en tachtig medewerkers is Vitelia Voedersde vierde grootste coöperatieve mengvoe derorganisatie in Nederland. Door middel van moderne productietechnieken worden de klanten voorzien van kwalitatief hoogwaardig pluimvee-, varkens en rundveevoer. Vitelia Voeders heeft haar productielocaties in Ysselsteyn, Oirlo, Ponningen. Overloon en Neer. De functie houdt in dat je mengvoeders en grondstoffen gaat laden en lossen. Werktijden zijn in dagdienst met bereidheid tot het maken van overuren. die in bezit is van rijbewijs C, E en een chauffeursdipioma. Een klantvriendelijke en flexibele instelling is gewenst. een afwisselende en zelfstandige baan in een prettige, informele Beloning volgens de CAO graan be- en verwerkende bedrijven en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Vitelia Voeders 8V, Postbus 5030,5800 GA, Ven ray ta.v. Daphne Jeuken. Tel: 0478 - 541 541 E-mail: daphnejeuken#vitelia.nl Vitelia Voeders BV* Petef Janssenweg 11 5813 BR Ysselsteyn T: 0478 - 541 541 E: voeders@rvitelia.nl I: www.vitelia.nl Vitelia Avoeders

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 4