R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Korbaipaa! Tijdens de vergadering van de Ouder Vereniging op 26 augustus kregen wij het geweldige bericht dat onze speeltoestellen worden aangevuld met een korfbalpaal. Namens de korfbalvereniging hebben Riet Wismans en Martin Thijssen het initiatief genomen om geld in te zamelen voor een korfbalpaal voor de kinderen van Castenray, Wij zijn hier heel erg blij mee en willen Riet en Martin dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Natuurlijk willen wij de paal graag plaatsen zodat de kinderen er snel plezier aan kunnen beleven. Dit willen wii doen op zaterdag 6 september tijdens het tuinonderhoud. Wij zoeken daarvoor nog iemand die de beschikking heeft over een grondboor. Wie wil ons hierbij helpen? Graag contact opnemen met school. Dit kan telefonisch maar ook via de e-maif: bsdestek@ worldonl ine.nl Alvast hartelijk bedankt voor uw hulp. Studiedag leerkrachten Donderdag 4 september heeft het team een studiedag ingepland. De leerlingen hebben die dag vrij. Op die dag krijgt het team scholing over het creatieve denken. Verder wordt het zorgdocument geëvalueerd en hebben we overleg over het dyslexieprotoeol van basisschool 'De Stek'. Tuinonderhoud Op zaterdag 6 september worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Demi Jakobs, Dewi Arts, Marijn Peeters, Jort Heidens, Bo Ceunen, Veerle Dinghs, Sophie Philipsen, Monique Strijbos, Teun Heidens en Sophie Gommans. Om 9.00 u. willen we starten en rond 11.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Ramses Boelens aanwezig zijn. Graag willen we het tuinafval afvoeren. Daarvoor hebben we een kar nodig en iemand die met een kar mag en wil rijden. Wie zou deze taak op zich willen nemen? Graag contact opnemen met schooi. Dit kan telefonisch maar ook via de e-mail: bsdestek@worldonline.nl. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Kermis en glas Helaas hebben we op maandagmorgen weer glas op moeten ruimen op de speelplaats. Uit het rapport van de bewaking hebben we op kunnen maken dat er op zaterdagavond rond half 12 veel jeugd op de speelplaats was. We vinden het fijn dat iedereen kan genieten van de kermis. Denk daarbij wel aan de kinderen die de volgende ochtend op de speelplaats spelen en zich misschien pijn kunnen doen aan het glas dat is blijven liggen. Alvast bedankt voor het begrip. Abonnement *Zo?! zit Dat' Heeft u uw kind geabonneerd op het tijdschrift 'Zo?! Zit dat'? Ben er op attent dat het abonnement geldt tot wederopzegging. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3