Leider of trainer worden bij Jeugdvoetbal SVOC'01 SVOC'Ol is nog op zoek naar enkele personen die zich graag in willen zetten bij de opleiding van onze jeugd voetbal ler(sters) Dit kan zowel als leider en als trainer. Om de trainers en leiders goed op te leiden bieden we in het nieuwe seizoen 2008-2009 geïnteresseerden een korte cursus E pupillentrainer aan. Tijdens deze cursus leert u de basisbeginselen van het trainen. Deze cursus is geschikt voor alle trainers en leiders. Hebt u interesse of wilt meer informatie neem dan z.s.m. contact op met Jos Nelissen tel. 578700 Cursus E-pupillentrainer jeugdvoetbal Het leren trainen en coachen van de E-pupillen in de vereniging. E-pupillen moeten de kans krijgen allerlei vaardigheden te oefenen en oplossingen te ontdekken in spelsituaties. Een E- pupil is doelgericht en al meer in staat tot samenwerken dan de F-pupil. De trainer krijgt aangereikt hoe door middel van het circuitmodel de E-tjes spelenderwijs Ieren voetballen. Organisatie: De cursus bestaat uit twee delen: een cursus- en een ervaringsdeel. Het cursusdeel bestaat uit 4 bijeenkomsten van elk 3 uur met zelfstudie. Aan het begin van de opleiding vinden 3 bijeenkomsten plaats. Vervolgens doet de E-trainer ervaring op in de praktijk. De vierde bijeenkomst staat in het teken van de ervaring die is opgedaan. Het ervaringsdeel betreft het trainen van E-pupillen (tenminste 1 x per week gedurende een half seizoen, minimaal 8 trainingen). De deelnemers die aan de gestelde eisen voldoen, ontvangen een certificaat van de KNVB. Start: September 2008 (let op data gewijzigd) le bijeenkomst: maandag 15 september 2e bijeenkomst: maandag 22 september 3e bijeenkomst: maandag 6 oktober 4C bijeenkomst: later in het seizoen Toelating: Voor trainers/leiders vanaf 15 jaar. Trainers/leiders die in 2008 15 jaar worden kunnen ook deelnemen. Kosten: Deze cursus wordt aangeboden door SVOC'01, mits het ervaringsdeel binnen SVOC'01 uitgevoerd wordt. Aanmelden: uiterlijk 23 augustus 2008 bij Jos Nelissen tel 578700 Deze cursus wordt verzorgd door Henk Stiphout in samenwerking met de KN VB. Afdeling voetbal SVOC'01 Doei en inhoud:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 13