SVOC'Ol afdeling korfbal GEVONDEN VOORWERPEN SVOC-B1 naar het NK veldcompetitie '08 Gevonden voorwerpen van het afgelopen seizoen liggen tijdens de SVOC-dag (zondag 15 juni a.s.) in het tassenrek. ledereen die iets kwijt is kan dan kijken of het hier tussen ligt. Alles wat er na de SVOC-dag nog blijft liggen zal opgeruimd worden. SVOC-B1 team De dag begon in het polenbusje net als de vorige keer. Het regende echter een beetje dus wij waren al bang dat ons feestje in het water zou vallen. Maar in het altijd zonnige Brabant aangekomen bleek dit niet het geval. We stonden met precies dezelfde teams op het NK, maar dat maakte de spanning er niet minder om. De eerste wedstrijd tegen Altior wonnen we na een stroever begin met 8-3. De tweede wedstrijd viel wat tegen. We gingen al met een bang gevoel het veld in, omdat Prinses Irene de wedstrijd ervoor Rosolo dik had ingemaakt. We probeerden toch ons best te doen omdat we hun het Nederlands kampioenschap niet gunden, maar de kansjes werden niet afgemaakt en we kwamen zelfs met 7-0 achter. We wisten tot 7-3 terug te komen, maar hier bleef het bij voor deze wedstrijd. Voor Prinses Irene was het duidelijk, zij stonden in de finale. Onze laatste wedstrijd ging het erom. Het was erop of eronder. Als wij wonnen stonden wij in de finale, won Rosolo, dan mochten zij naar de finale. Heel lang bleef het nul-nul en waren we beide een beetje onzeker. Het leek wel of er netjes over de korven lagen, want er ging werkelijk niets in. Aan beide kanten niet. De wedstrijd eindigde met 2-0 voor Rosolo en dus was hierbij ons feestje afgelopen. We baalden natuurlijk wel, maar we konden tenminste wel zeggen dat we bij de beste 3 van Nederland hoorden, wat natuurlijk ook al héél goed is! (vonden we zelf dan) We kregen allemaal prachtige bloemetjes en hiermee eindigde ons seizoen. Een seizoen wat niemand van ons snel zal vergeten. Ook niet onze reserves die daar toch maar weer mooi voor ons klaar zaten op de bank terwijl ze niet eens zeker wisten of ze erin mochten. Hartstikke bedankt meiden! Volgend seizoen; nieuwe rondes, nieuwe kansen! 18

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 18