Handboogschutterij „De Batavieren Castenray. Verse aardbeien Jan Philipsen-Wismans Roland 10 Castenray Arrangementen met lunch of buffet, theeleuten of G.P.S. wandeltocht. Interesse Bel of mail: Tel/fax 0478 550653, Mobiel 0654266930:, info@platteland.nu Of kom langs bij 't Platteland Lorbaan 1 Veulen Van april tot oktober iedere dag vanaf 11.00 uur open Batavieren toernooi Dinsdag 20 mei krijgen we Ons Genoegen America op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten Leo Steeghs en Ton Seegers wel om 19:25 aanwezig zijn. Op deze avond kan er nog gewoon getraind worden, er is nog voldoende plaats. St Joris toernooi Leunen. Donderdag 22 mei nemen wij deel aan 't Toernooi van St Joris Leunen, deelname staat open voor iedere schutter, wij vertrekken om 18:45 uur. Batavieren toernooi Vrijdag 23 mei krijgen wij Kunst en Vriendschap op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooide volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Jan Vollenberg, Sjaak Cremers en Ton Seegers wel om 19:25 uur aanwezig zijn. Zaterdag 24 mei krijgen wij De Schutroe Horst op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Robert van Casteren, Jac Hesen en Teun Cremers, wel om 18:40 uur aanwezig zijn. Onderlinge competitie. Dinsdag 27 mei zal de l(f wedstrijd van de onderlinge competitie verschoten worden, alle schutters zijn welkom. Aanvang 20:00 uur. 4 http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenrav/ CASTENRAY WI9I9>

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 4