voor KERKBERICHTEN I Beste mensen van Castenray Redactieadres: Caste lostraat 20a «571890 Abonnementen: Campagnestraat 8 «571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschans.castenrav@home.nl nr. 18 30 april 2008 Woensdag 30 april -19.15 uur: Hemelvaartsdienst Misdienaars: Stef, Casper, Veerle, Anne Zaterdag 3 mei - 19.15 uur: Wiel Jacobs Misdienaars: Maud, Jaimy, Jimi, Jessie In voorkomende gevalkn(b.v. bediening) kunt u terecht bij de portier van het ziekenhuis op telefoonnummer 522222 of bij onze secretaris Annemie Drüggen(tel. 571862). Kluiskraak: Ongetwijfeld hebt onlangs uit de krant vernomen, dat met name in het dekenaat Horst in diverse kerken de kluis is opgeblazen en vervolgens het in de kluis aanwezige geld is meegenomen. Het werkterrein is blijkbaar verplaatst naar het dekenaat Venray, want onze kerk komt de twijfelachtige eer toe de kerk te zijn waar als eerste de kluis werd gekraakt, hetgeen afgelopen donderdag door onze secretaris werd ontdekt. De kraak moet dus geplaatst zijn tussen zaterdagavond na de avonddienst en donderdagmiddag. Naast wat verdwenen kol lekte geld is de nodige schade aangericht aan de kluis en enkele andere goederen. De hoogte van het schadebedrag is op dit moment nog niet bekend. Zoals jullie wellicht weten, komt de lle editie van de bierfeesten eraan, en wei op zondag 29 juni. Ai tien jaar de zelfde opzet, tijd voor iets nieuws, vindt de organisatie. De creativiteitsmarkt gaat plaats maken voor een vrijmarkt. Hier mag iedereen die iets te verkopen heeft met zijn eigen kraam gaan staan. Er staan dus geen kramen meer opgesteld, iedereen zorgt zelf voor een kraam/tafel/ deken om een en ander uit te stallen. Dit betekent uiteraard niet er geen creatieve mensen meer mogen komen staan, het blijft een onderdeel van de vrijmarkt. De markt duurt van 11.00- 15.00 uur. Ook zijn natuurlijk alle kinderen van Castenray welkom om net ais vorig jaar, hun spulletjes aan de man te brengen. Als u op de vrijmarkt wilt komen staan kunt u zich aan te melden, kunt u bellen met Gerd van der Sterren, 0478-571073. Daar kunt U ook terecht voor meer informatie. Met vriendelijke groet De bierfeesten commissie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1