Handboogschutterij „De Batavieren Castenray. Permanente Make Up: Wiima Weijmans Puttenweg 114 5813 BD Ysselsteyn tel 0478 579639 www.garagejanssen.nl http://home.wanadoo.nl/batavierencastenray/ Onderlinge competitie. Dinsdag 29 april wordt de ronde van de onderlinge competitie verschoten op de banen bij Café De Koster, aile schutters zijn welkom, aanvang 20:00 uur. Batavieren toernooi Vrijdag 2 mei krijgen wij De Indianen Koningslust op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten Robert van Casteren, Teun Cremers en Frank Weiis. wel om I 9:25 uur aanwezig zijn. Zaterdag 3 mei krijgen wij Neerlandia Bakel op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Gerrit Cremers, Bob Knijpers en Geert Dings, wel om 18:40 uur aanwezig zijn. Loting voor het Koningschieten. Dinsdag 06 mei op onze trainingsavond welke om 20:00 uur begint, zal ook de loting van het Koningschieten plaats vinden en wel om 21:00 uur. Vrijdag 9 mei nemen we deel aan 't Krekel toernooi van Ons Genoegen America, dit is nog een goede training voor het Koningschieten van 11 mei, wil vertrekken dan om 19:15 uur. Blijvende eyeliner, wenkbrauwen of Huidverbeterinq: Maak een afspraak voor vrijblijvend Informatief gesprek met huidadvies 14 Verkoop van alle marken nieuwe en gebruikte auto's Separaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's s inbouwscatton van 3!arm en startblokkering Airco's afvullen en remigen Schadereparacies met speciale regeling ten aanban van eigen risico- Buitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien, van eigen risico 9 Lease personen- en bedrijfsauto's Wettelijk erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 14