Stichting Heemkundig Genootschap Casten ray De oude foto J Donderdag 8 mei: Regionaal Overleg Heemkundeverenigingen in 'De Winkel achter de Kerk' te Tienray, Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 13 mei: Vergadering hij Jan Strijbos. Aanvang 19.30 uur. Woensdag 14 mei: Dialezing door Gérard Lucassen in De Wis. Aanvang 20.00 uur. Verdere informatie volgt. Maandag 19 mei: Vergadering met het Kerkbestuur bij Annemie Drüggen. Aanvang 20.00 u. Zaterdag/zondag 6 en 7 september: Expositie in De Wis in het kader van 75 Jaar Parochie en het Jaar van het Religieus Erfgoed. Boerengezegden As de buuêm aenslang valie, gón de struuk ar ft graoje. (Wanneer de oudere generatie uitvalt. krijgen de jongere hun kans.) Tot ien de proementied, as de pitte riep zien! (Tot ziens, maar men weet niet wanneer; misschien wel nooit meer.) e Dén niks duut zónder raod, klaagt ok noeëts nao de daod. Wie riek is. kan 'n huus bowwe; wie aerm is, mot de stieën sjowwe. Dén ien 't riêt zit. kan flötjes make. (Wie in de gelegenheid is, maakt er gebruik van.) Deze foto lijkt genomen bij gelegen heid van Koninginnedag Wie kan ons infor matie over de foto verschaffen? Van Paul Duijkers kregen we de vol gende informatie over de foto van vorige week: An toon Strijbos trouwde 18-06-1932 met Nella Duijkers. Nella is de dochter van Petran Duijkers en Petronella Reijntjes. Zij woon den te Meerlo, 't Ham, in Megels um. Petronella Reijntjes draagt een rouwtoer omdat haar man Petran Duijkers was overleden op 27-11 1931. Volgens mijn informatie duurde die 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10