R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Voetbaltoernooi Proficiat! De jongens van basisgroep 3 en 4 die me hebben gedaan aan het school voetbaltoernooi hebben de Tweede plaats behaald. Zij gaan door naar de finale op 16 april. Knap werk! Versieringen De school is weer gehuld in lentesferen. Het ziet er weer gezellig uit. We willen de ouders die zich hiervoor hebben ingezet van harte bedanken. Algemene informatieavond Op woensdagavond 9 april organiseren wij een informatieavond over de zorgstructuur op basisschool 'De Stek'. Dit wordt een zeer interessante avond waarin u onder andere op de hoogte gebracht wordt op welke wijze wij de kinderen volgen door hun schoolloopbaan. Inmiddels heeft u via uw zoon of dochter hierover bericht ontvangen. Vastenactie Op Witte donderdag hebben alle kinderen van basisschool 'De Stek' een bezoek gebracht aan de kerk. Aalmoezenier de Graaf Woutering heeft ons daar, op een speelse manier, van alles uitgelegd over Witte donderdag, Goede vrijdag en Pasen. Voordat we de kerk verlieten hebben we de spaardoosjes van de Vastenactie symbolisch op bij elkaar op een tafeltje gezet. We willen de kinderen bedanken voor hun bijdrage. Parkeren voor de school Graag willen wij u erop attenderen om niet voor of op de inritten van onze overburen te parkeren tijdens het op en afhalen van de kinderen. Wij willen u vriendelijk bedanken voor uw medewerking. V erkeersexamen Op donderdagmiddag 24 april mogen de kinderen van groep 8 deelnemen aan het praktijk verkeersexamen in Horst. Dit is een overgangsjaar waarin groep 7 niet mee kan doen in verband met het niet afleggen van het theorie examen. Volgend schooljaar zullen zij wel aansluiten. Wij gaan dan over in een systeem waarin groep 7 en 8 zowel het theorie als praktijk examen in één schooljaar zullen afleggen. T.z.t. volgt er meer informatie via een ouderbrief. Goed beschermd op vakantie! laat jongeren Vaccineren tegen Hepatitis A of A/ De Limburgse GGD'en houden jaarlijks een actie voor de hepatitis A AB-vaccinaties. Dit jaar betalen jongeren van 1 t/m 15 jaar in de maanden april en mei 25,50 (normaal 33,50) voor één vaccinatie hepatitis A en 39,— (normaal 46,50) voor één vaccinatie hepatitis AB. De campagne richt zich op jongeren die op vakantie gaan naar Turkije, Marokko, Egypte of een andere verre bestemming. Vakantiegangers realiseren zich vaak niet dat hepatitis A (besmettelijke geelzucht) daar nog vaak voorkomt. Hepatitis A wordt dan ook regelmatig als 'souvenir' mee naar huis en dus mee naar school genomen. De GGD constateert na de zomer dan ook regelmatig epidemieën van hepatitis A onder leerlingen. 6

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 6