Redactioneel Vanaf 16 april wordt het emailadres van De Schans gewijzigd, van deschanscastenray@home.nl, naar deschans.castenrav@home.nl Willen alle verenigingen en diegene die een bericht willen sturen naar De Schans dit zo spoedig mogelijk wijzigen. Er kunnen nu ook al berichten naar het nieuwe adres gestuurd worden. Stichting Jeugdwerk Castenray Opaeven kan nog t/m 2 april I! Bloemenactie SJWC We komen op woensdag 16 april vanaf 17:00 uur bij u aan de deur met een mooi bosje bloemen. De opbrengst komt ten goede aan de activiteiten van SJWC. Steunt u onze actie ook dit jaar weer? Bestuur SJWC Het kost €5,-. 4 opril Zwemmen Deze vrijdagavond gaan we zwemmen bij het Meerdal. We vertrekken om 18.00 uur bij de Wis en zwemmen tot 21.00 uur. Rond 21.30 uur zijn we weer terug in Castenray. Ook zijn we nog op zoek naar ouders die ons kunnen brengen en halen. Opgeven kan vanaf nu bij Regi: 571590 of per mail: regi.classens@planet.nl We hebben tijdens onze vergadering afgesproken dat jullie géén geld meer mee mogen nemen om daar iets te kopen. Vaak is de bar toch al gesloten en nemen jullie het voor niets mee. Wij zorgen voor wat drinken en een klein snoepje. Het enige waar je wel nog aan moet denken is een muntje van €1,- voor het kluisje (dit krijg je op het einde weer terug). Dus ook geen drinken en snoep van thuis meenemen! 26 april: Knutselen voor moederdag We gaan deze avond iets moois voor mam maken. Wat het gaat worden blijft natuurlijk nog geheim, maar dat het mooi wordt, staat vast. Je kunt je vanaf nu opgeven voor deze gezellige knutselavond. Wat het gaat kosten lees je binnenkort. Bel of mail Regi: 571590 of reqi.classens@planet.nl Wat er verder noo op de agenda staat: 16 april: Bloemenactie 24 mei: Bioscoop Film 5 t/m 8 juni: Vierdaagse 14 juni: Rollebol 4 t/m 7 juli: Doeweekend

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3