vooir Casèemray KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a Abonnementen: Campagnestraat 8 S 571739 S571890 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschans.castenrav@home.nl nr. 14 02 april 2008 Zaterdag 5 apr. - 19.15 uur: Jaardienst Haij Rutten Jaardienst Harrie Friesen Jaardienst Huub van Rhee Wiel Jacobs Misdienaars: Casper, Veerle, Stef, Eva In voorkomende gevallen(b.v. bediening) kunt u terecht bij de portier van het ziekenhuis op tele foonnummer 522222 of bij onze secretaris Annemie Drüggen(tel. 571862). Strafproces E.D.: Afgelopen vrijdag was in de rechtbank te Roermond de uitspraak in het strafproces tegen E.D. Deze uitspraak hield een veroordeling in tot 240 uur taakstraf(of 120 dagen hechtenis), een jaar voorwaardelijk en twee jaar proeftijd. Deze straf werd in de rechtszitting van vrijdag 14 maart ook tegen haar geëist door de officier van justitie. Daarnaast werd E.D. veroordeeld tot het terugbetalen van 50.000,-- aan haar schoonmoeder. In het persbericht van afgelopen week werd vermeld, dat E.D. ervan beschuldigd wordt in ruim vier jaar tijd 200.000,-- van de parochie te hebben verduisterd. Dit bedrag is niet van het kerkbestuur afkomstig en is ook niet correct. Als uitkomst van de indertijd gevoerde civiele procedure is met E.D. een terug te betalen bedrag overeengekomen, dat beneden het hiervoor vermelde bedrag ligt. Over het juiste, verduisterde bedrag, dat we overigens nimmer exact hebben kunnen vaststellen, zullen wij u informeren, zodra alles achter de rug is. Wij zullen u als parochianen in ieder geval eerder informeren, dan dat wij deze informatie aan de pers zullen verstrekken. Kerkbijdrage 2008: Vorige week woensdag hadden wij een nabespreking over de 'actie kerkbijdrage' met degenen, die dit jaar het rondbrengen en weer ophalen van de informatie en formulieren hebben verzorgd. Graag willen wij langs deze weg alle hierbij betrokken vrijwilligers nogmaals hartelijk dank zeggen voor hun medewerking in deze. Van de mogelijke deelnemers(299) hebben 227 gezinnen/alleenwonenden daadwerkelijk een bijdrage toegezegd tot een totaalbedrag van 14.740,--- Daarmee komt het totaalbedrag een kleine 600,— hoger uit dan vorig jaar. Per deelnemer is dit 65,--. Langs deze weg willen wij iedereen, die een bijdrage heeft toegezegd, hartelijk danken voor deze onontbeerlijke financiële steun. 0®»

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1