Stichting Jeugdwerk Castenray Beste leden, 22 maart Boer en piloot We gaan deze avond weer in het donker naar de Caselse berg om daar het spannende spel boer en piloot te spelen. We vertrekken om 20.00 uur met de fiets bij de wis. Zorg voor goed werkende verlichting en een reflecterend hesje. NIET GOED NIET MEE We zijn om 22.00 uur weer terug. Het kost €1,- en opgeven kan nog t/m 19 maart. 4 april Zwemmen Deze vrijdagavond gaan we zwemmen bij het Meerdal. We vertrekken om 18.00 uur bij de wis en zwemmen tot 21.00 uur. Rond 21.30 uur zijn we weer terug in Castenray. Ook zijn we nog op zoek naar ouders die ons kunnen brengen en halen. Opgeven kan vanaf nu bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl We hebben tijdens onze vergadering afgesproken dat jullie géén geld meer mee mogen nemen om daar iets te kopen. Vaak is de bar toch al gesloten en nemen jullie het voor niets mee. Wij zorgen voor wat drinken en een klein snoepje. Het enige waar je wel nog aan moet denken is een muntje van €1,- voor het kluisje (dit krijg je op het einde weer terug). Dus ook geen drinken en snoep van thuis meenemen! Het kost €5,-. Wat er verder nog op de aoenda staat: 16 april: 26 april: 24 mei 5 t/m 8 juni: 14 juni: 4 t/m 7 juli: Bloemenactie Knutselen voor moederdag Bioscoop Film Vierdaagse Rollebol Doeweekend Willen alle leden die tennisles willen volgen bij Nathan, zich opgeven bij Lea Houwen. Tel. 571983. Wij hopen deze lessen snel genoeg in te kunnen plannen. Tevens willen wij alle leden bedanken die afgelopen zaterdag meegeholpen hebben met de paaseierenactie. We kunnen spreken van een zeer geslaagde actie. Bedankt voor de inzet. Gewijzigde openingstijden Goede Vrijdag en Pasen Met Goede Vrijdag (21 maart) zijn al onze kantoren gesloten! Ook op Tweede Paasdag (maandag 24 maart) zijn onze kantoren dicht. Toch bankzaken doen? U regelt uw bankzaken 24 uur per dag via internet en telefoon. Fijne dagen! 7 Rahnhanl TENNISCLUB OiRLD-CASTENRAY'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7