Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. osgg? TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Uitslas Trondereeio competitie25ml p. Ere klasse: De Batavieren 1 behaalde helaas maar 1045 punten, met Frank Weijs als hoogste schutter met 228punten. C. klasse: De Batavieren 2 behaalde ook maar 942 punten, met Leo Steeghs als hoogste schutters met 214 punten. D. Klasse: De Batavieren 3 behaalde 865 punten, met Jan Tacken als hoogste schutter met 198 punten. Batavieren toernooi. Vrijdag 14 maart krijgen we St Sebastiaan Heide opbezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, n.l. Jan Vollenberg en Ramon Marcel is wel om 19:25 uur aanwezig zijn. Als er schutters bij de Batavieren zijn die een pijl mee willen schieten, zij kunnen altijd terecht. Zaterdag 15 maart kregen we De Batavieren uit Tegelen opbezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, n. I. Robert van Cast er en en Jos Hendrix wel om 18:40 uur aanwezig zijn. Als er schutters bij de Batavieren Castenray zijn die een pijl mee willen schieten, zij zijn welkom. Dinsdag 18 maart kregen we St Hubertus Merselo en Vrede lust Deume op bezoek voor deel name aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, n.l. Leo Steeghs en Rene Seegers. Extra traininesavond. Woensdag 19 maart hebben wij weer een extra trainingsavond, op de banen bij Cafe De Koster alle schutters zijn welkom op deze avond, en deze begint om 20:00 uur. We hebben het nog allemaal nodig. Beste inwoners en ondernemers van Castenray Dit jaar organiseert Oica weer haar jaarlijkse eieren actie. Wij willen u dan ook vragen om onze vereniging hiermee te steunen. Dus trakteer u werknemers, vrienden, familie of uzelf met een lekker gekookt eitje en steun tevens onze vereniging hiermee. De kosten zijn 6 paaseieren voor 1,50 12 paaseieren voor 2,50 30 paaseieren 6,- Bestellingen kun je doorgeven tot woensdag 12 maart aan Ellis Maes (tel. 571505) waarna de eieren aan huis worden bezorgt. Alvast bedankt. 7 http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenrav/ .CASTENRAY. J9I9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7