Aanvang: 20.30 uur m.m.v. DJ Harrald SVOC'Ol 5 - America 4 (1-1) 1-1 Freek Smulders aka smullie Er stond weer een grote en belangrijke wedstrijd op het affiche van het vieft en wel tegen America 4. Eerder in het seizoen werden er vanuit America 3 punten mee naar huis genomen. De tegenstander zin de op revanche door het vorige verlies en tevens door hun negatieve punten aantal van -1 in de competitie. Het was een wonderschone voetbal zondagmorgen, met veel publiek veel kansen en veel pech. Het vieft begon in de sterkste opstelling en met tevens nog 3 toppers op de bank. Omdat 1 team lid niet op kwam dagen omdat hij patat oorlog moest bakken op het werk, was de technische staf vlak voor aanvang van de wedstrijd genoodzaakt de opstelling aan te passen. Het vieft begon sterk aan de wedstrijd en creëerde een aantal goede kansen. Na 11,11 minuten kreeg Aerica een vrije trap toegekend op +/- 20 meter van het doel. Onze enige echte doelman Will wil wel Willems verslikte zich echter in het schot en pardoes stond Aerica met 1-0 voor. Naar het doelpunt was het vieft goed wakker geschut hierdoor kwam America niet echt meer in het spelletje voor dit hielt in dat ze nog maar 1 kans kregen in de le helft en miste. Over het wonderschone doelpunt van de spits der spitsen van het vieft zijn veel woorden te vertellen en letters te type: Naar dat een aantal afstandsschoten op het americaanse doel waren afgestoten stond Freek precies op de goede plaats op het goede moment hij nam de bal stil op de voet aan en legde hem klaar voor zijn rechter. En haalde uit. Het schot was onthoudt voor de doelman iedereen was vol vreugde en Freek bleef er koelbloedig onder want 1 kans 1 doelpunt is een goed gemiddelde. Naar de thee kwam het vieft goed uit de startblokken en begon weer met het gene waar ze mee geëindigd waren en dat was kansen creëren en niet goed afmaken. Iedereen bleef gemotiveerd en had de gedachte dat de 3 punten klaar lagen om op te laaien. Dit viel echter tegen net voor het einde kwam America nog heel dicht bij de 3 punten doordat er niet goed gedekt werd tijdens en corner. Volgende week gaan we weer alles geven in het altijd lastige Venray en hopelijk dat er daar een puntje weg gehaald kan worden. Zaterdag 29 maart a.s. Entree: 2,50

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 21