R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Tuinonderhoud Op zaterdag 8 maart zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin ziet er weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Rapporten en oudergesprekken Vrijdag 14 maart gaan de rapporten/ verslagboekjes mee naar huis. Nadat u het rapport/verslagboekje heeft gelezen en ondertekend, ontvangen wij dit graag weer terug op Vc school. /&A Op dinsdag 18 en woensdag 19 maart vinden de oudergesprekken plaats. Vastenactie In samenwerking met de werkgroep gezinsmis hebben we op 28 februari de Vastenactie bij de kinderen op school geïntroduceerd. Mevrouw Hamstra heeft op deze dag een presentatie gegeven aan de groepen 1 t/m 4 en 5 t/m 8 over het leven van schoolgaande kinderen in Afrika. Doelstelling was om de kinderen hiermee bewust maken van de verschillen en overeenkomsten tussen kinderen in de westerse wereld en in ontwikkelingslanden. Hoe kunnen wij een steentje bijdragen? De kinderen hebben op deze dag een spaardoosje mee gekregen waarin ze zelf een bijdrage kuxrnen doen aan de kinderen in Bangladesh, Ghana en Suriname. Van het ingezamelde geld worden bijvoorbeeld lesmaterialen voor op de scholen gekocht. Het bedrag hoeft niet groot te zijn. Het gaat om de gedachte en het gebaar. Op Witte donderdag (20 maart) mag het spaardoosje weer mee naar school genomen worden. We zullen de doosjes dan gezamenlijk naar de kerk brengen. Kies Techniek Op donderdagmiddag 13 maart gaat groep 8 naar de Kies Techniek manifestatie. Muzieklessen Fanfare 'De Dorpsklank' In samenwerking met de fanfare van Castenray verzorgt Elleke Classens een viertal muzieklessen in de groepen 3 tot en met 6. De kinderen hebben al twee keer mogen genieten van de interactieve lessen die met veel enthousiasme gebracht worden. We willen de Fanfare en in het bijzonder Elleke hartelijk bedanken voor deze fijne leermomenten. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 16 L li

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 16