8 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel \4, Extra hulp aevraaad tijdens uitvoeringen. Wij zijn heel blij met de extra hulp die ons al door diverse personen is toegezegd. Toch zouden wij op de vrijdag- en de zondagavond nog wat extra hulp kunnen gebruiken. Bent u degene die ons een handje wil en kan helpen, neem dan s.v.p. contact op met een van onze leden. Wij zouden het uiteraard enorm op prijs stellen als u degene bent die onze vereniging tijdens deze voorstellingen een handje wil helpen. Alvast onze hartelijke dank. Repetitie en generale voorstelling bovenbouw basisschool "De Stek" Woensdag 20 februari is de laatste repetitie en dan gaat het gebeuren, de generale voorstelling kondigt zich aan. De generale voorstelling zal zijn op donderdagmiddag, 21e februari. Hartstikke fijn dat de basisschool toch elk jaar opnieuw haar medewerking hieraan verleent. Dank u wel hiervoor. Zowel de regisseur als de spelers zijn er klaar voor. Ze hebben er hard voor gewerkt en hopen jullie een heel leuke middag met veel lachen te kunnen bezorgen. Volledigheidshalve zij vermeld dat de voorstelling later dan 15.30 uur afgelopen zal zijn. Voorstellingen "Er loopt een streepje door". Aankomend weekend is het dan eindelijk zover. De klucht, bestaande uit drie bedrijven met 10 spelers, te weten 5 dames en 5 heren, zal dan op de planken worden gebracht. Een van de heren maakt zijn debuut. De titel van de klucht "Er loopt een streepje door". Het is geschreven door Berend en Rob Heemskerk. Het decor bestaat uit een hotel-café/restaurant in een oud kasteel. Ook dit jaar heeft een uiterst bekwaam groepje leden dit décor tot in het kleinste detail verzorgd. Zij zien dit dan ook als een welkome uitdaging. Voor het 5e achtereenvolgende jaar is de regie in handen van Piet Kuijpers. Op uiterst serieuze wijze neemt Piet dit voor zijn rekening. De Toneelgroep is hier uiteraard enorm mee in haar sas. Een tipje van de sluier: De heer Ollivier, een rijke hoteleigenaar Is komen te overlijden, vandaar Dat zijn kokkin Pleun en haar zoon Wilberfost, de kelnerhuisknecht. Het hotel beheren en zij doen dat niet slecht Totdat de twee erfgenamen, de nichten Tirza en Marijke komen aanwaaien En samen de scepter in het hotel gaan zwaaien. Voorlopig voor één maand, want Oom Ollivier had iets achter de hand Er zal aan bepaalde eisen moeten worden voldaan En daarna zal de werkelijke eigenaar er in komen te staan. Vrienden van wijlen heer Ollivier kondigen zich aan Maar ook gasten komen voor de deur te staan Zo zijn er twee halfgare zussen En een paar onnozele verhuizers, om wat te klussen Dat alles maakt het er allemaal niet eenvoudiger op En zetten de zaak bijna op zijn kop Denkt u nu, daar wil ik wel bij zijn Wat uiteraard heel fijn zou zijn Aarzel dan niet en neem de telefoon spelers, regisseur, souffleur 2008 Bel 571308, Jac en Truus Vennekens, die vinden dat heel gewoon En voor ons is het mooiste wat er is Te mogen spelen in een goed gevulde Wis. De reacties en het applaus daar gaan we voor En daarom zegge wij in koor: Als is het door omstandigheden in het voorjaar Hopelijk zien wij u allemaal toch daar fJaneeltywep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 8